Titulinis » Naujienos » Įpusėjus Lietuvos čempionatui: dar viena „Kaunas Hockey“ pergalė

Įpusėjus Lietuvos čempionatui: dar viena „Kaunas Hockey“ pergalė

2019-12-11
 Lietuvos ledo ritulio čempionate septintąją pergalę šiame sezone iškovojo Lietuvos čempionato lyderė „Kaunas Hockey“ komanda.

Trečiadienį kauniečiai namų aikštėje 7:1 nepaliko vilčių jungtinei Kauno ir Klaipėdos „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komandai. Šis triumfas leido „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkams sužaidus pusę reguliaraus sezono išlikti pirmoje čempionato pozicijoje, o jų varžovai ir toliau lieka paskutiniai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kaunas Hockey“ komanda, kuri jau trečią rungtynių minutę įsiveržė į priekį po Povilo Jagelavičiaus įvarčio (02:59, rez. perd. Vytautas Jagelavičius, Remigijus Guoga). Kėlinio pabaigoje pranašumą padvigubino rezultatyviausias lygos žaidėjas Eduardas Chekmaryovas (16:23, rez. perd. Lukas Žukauskas), bet išlaikyti dviejų įvarčių persvaros ilgai šeimininkai nesugebėjo. Savo įvarčiu atsakė „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ puolėjas Martynas Miliūnas (18:36, rez. perd. Erminas Gutauskas).

Kiek vėliau „Kaunas Hockey“ tris kartus sėkmingai gynėsi mažumoje, o antrajame kėlinyje gavę pirmąją progą daugumos realizacijai ją iš karto pavertė įvarčiu. Tiksliai į vartus metė Jevgenijus Čugajus (32:02, rez. perd. L. Žukauskas, E. Chekmaryovas). Negana to, kėliniui artėjant prie pabaigos Lietuvos čempionato lyderiai pasižymėjo ir mažumoje, kai varžovus nubaudė Kirylas Danilenka (36:08, rez. perd. Dmitrijus Babičius).

Nepaisant to, jog trečiajame kėlinyje netrūko emocijų ir baudos minučių, „Kaunas Hockey“ sugebėjo dar labiau padidinti savo persvarą. Antruosius savo įvarčius pelnė E. Chekmaryovas (46:36, rez. perd. L. Žukauskas, Artūras Katulis) ir J. Čugajus (54:54, rez. perd. Sevelijus Marozovas), o dar vieną įvartį pridėjo Aleksejus Zubenko (47:15, rez. perd. D. Babičius, S. Morozovas).

Šiame mače „Kaunas Hockey“ vartininko poziciją užėmė pirmąjį kartą šiame sezone ant ledo pasirodęs Maksimas Ponomarenko, o priešingoje aikštės pusėje rungtyniavo Lukas Jakšys.

Rytoj Vilniuje su sužaistos dar vienerios Lietuvos čempionato rungtynės. 20:15 val. „Pramogų“ arenoje tarpusavyje susitiks „Hockey Punks“ ir „Geležinis Vilkas“.