Titulinis » Naujienos » J. Fedorovičiaus "hat-trickas" nukalė solidžią "Geležinio Vilko" pergalę

J. Fedorovičiaus "hat-trickas" nukalė solidžią "Geležinio Vilko" pergalę

2020-01-15
 Po pertraukos sugrįžusiose Lietuvos pirmenybėse pergalę iškovojo Vilniaus „Geležinio Vilko“ komanda.

Sostinės atstovai Kaune 8:1 sutriuškino jungtinę „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ekipą. Tai buvo jau ketvirtoji „Geležinio Vilko“ pergalė prieš šiuos varžovus iš tiek pat galimų.

Jau pirmajame kėlinyje „Geležinis Vilkas“ įgijo dviejų įvarčių persvarą, o po dviejų jų pergalė nekėlė abejonių – Vilniaus ekipa pirmavo 5:0. Savo vienintelį įvartį „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komanda pelnė trečiojo kėlinio pradžioje, bet vėliau vis tiek dar praleido tris įvarčius.

Į priekį savo ekipą šiame mače vedė iššovęs Justas Fedorovičius. Iki tol sezone vos tašką savo kraityje turėjęs vilnietis pelnė tris įvarčius ir pridėjo rezultatyvų perdavimą. Du įvarčius „Geležiniui Vilkui“ pelnė Dominykas Bisturys, o po vieną pridėjo Patrikas Misiukas ir Oskaras Oleinikas. Oponentų gretose pasižymėjo Audrius Poškus.