Titulinis » Naujienos » Jaunasis „Feniksas“ buvo bejėgis prieš „Vilkų“ patirtį

Jaunasis „Feniksas“ buvo bejėgis prieš „Vilkų“ patirtį

2016-10-13
 Patirtis prieš ambicijas. Taip galima pavadinti spalio 11 d. Vilniuje ant ledo vykusią kovą. Rezultatu 7:1 (2:1, 4:0, 1:0) „Vilkų“ komanda įveikė praėjusiais metais LRML čempionate debiutavusį „Feniksą“. Gausus jaunųjų žaidėjų sąstatas čempionato senbuvių neišgąsdino.

Savo ryžtą „Vilkų“ ledo ritulininkai pademonstravo jau pirmojo kėlinio pradžioje. Žaidžiant daugumoje Anatolijus Jermakovas „pavaišino“ varžovų vartus pirmuoju taikliu smūgiu, o po keletos minučių sekė ir antrasis, Valentino Bliukio pelnytas įvartis. Tačiau „Fenikso“ puolėjas Andrius Galvelis, savo komandos draugų džiaugsmui, taip pat įmušė ritulį į „Vilkų“ vartus.

Rungtynių pradžioje sukurta intriga per antrąjį kėlinį išgaravo. Pirmojoje susitikimo pusėje kolegoms asistavęs „Vilkų“ puolėjas Nikolajus Nogtevas ėmėsi iniciatyvos ir per 10 minučių į „Fenikso“ vartus pasiuntė tris tiksliai smūgiuotus ritulius. Taškų sąskaitą papildė ir Slavomiro Slepčenkos įvartis. „Fenikso“ ledo ritulininkai buvo priversti nuolat gintis, o jų žaidimas tapo chaotiškas.

Trečiojo kėlinio metu jaunieji „feniksai“ pakeitė taktiką: žaidėjai keitėsi dažniau, atakos tapo greitesnės, gynyba – kietesnė. Dėl neleistinų aršios kovos veiksmų teisėjai abiejų komandų ledo ritulininkus baudė baudos minutėmis. Kurį laiką priešininkams teko žaisti keturiems prieš keturis, tačiau ir čia jėgos buvo lygios. Visgi „Feniksas“ iš pelenų nebepakilo. Iki pat galo vadžių nepaleidę „Vilkai“ pelnė dar vieną įvartį: likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos pergalę užtvirtino Valentinas Bliukis.

Prie „Vilkų“ pergalės prisidėjo: Nikolajus Nogtevas (3 įvarčiai, 1 perdavimas), Valentinas Bliukis (2 įvarčiai), Anatolijus Jermakovas (1 įvartis, 2 perdavimai), Slavomiras Slepčenka (1 įvartis) ir Nikolajus Sazonovas (1 perdavimas).

Vakaro įvartį „Fenikso“ komandai pelnė Andrius Galvelis.