Titulinis » Naujienos » Jaunieji elektrėniškiai supykdė „Baltų ainius“

Jaunieji elektrėniškiai supykdė „Baltų ainius“

2015-11-18
 Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiadienio vakarą Kaune lazdas surėmė vietos „Baltų ainiai“ ir Elektrėnų „ESSM-2000“ komandos. Po įdomios kovos pergalę 14:5 (2:4, 8:1, 4:0)  šventė ledo šeimininkai.

Po dviejų nesėkmių iš eilės prieš Elektrėnų „Energiją“, kauniečiai gavo šansą išlieti pyktį ant dar vienos Elektrėnų komandos, kuri šiame sezone pergalių dar neiškovojo.

Visai kitaip galvojo jaunieji „ESSM-2000“ žaidėjai, kurie kabinosi į varžovus visais įmanomais būdais. Po kauniečio Aurimo Gutausko įvarčio (04:43), Eimantas Steponavičius rezultatą išlygino (10:10). Kauniečiai netrukus dar kartą pirmavo po Povilo Jagelavičiaus metimo (12:29), tačiau svečiai turėjo savų planų. Iš pradžių Evaldas Kučinskas (16:33) rezultatą išlygino, o paskui Egidijus Binkulis (17:11 ir 18:58) pasiuntė du įvarčius į varžovų vartus, o varžovus – į šoką.

„Baltų ainiai“ rūbinėje turėjo rimtą pokalbį ir po pertraukos pasiraitojo rankoves. Jobas Viknius (25:58) sušvelnino skirtumą iki 3:4, tačiau E.Binkulis pasiekė „hatricką“ ir vėl padidino komandos persvarą (28:12).

„Geras pavyzdys – užkrečiamas“, - pasakė kaunietis, buvęs rinktinės žaidėjas Remigijus Guoga, kuris trūtkelėjo komandą į priekį taip pat trimis įvarčiais. Iš pradžių (31:01) rezultatą sušvelnino iki 4:5, o paskui ant ledo buvus tik keturiems kauniečiams prieš penkis R.Guoga pelnė net du įvarčius mažumoje (33:06 ir 34:40) ir dabar jau elektrėniškius pasiuntė į nokdauną, po kurio varžovai nebeatsigavo.

Martynas Petrauskas (36:12, dauguma), Tomas Fediakinas (37:02), Jonas Viknius (37:39), Marius Krikštanaitis (38:13) padidino skirtumą iki 10:5 ir per kėlinį išsprendė visas užduotis.

Trečiasis kėlinys buvo gerokai ramesnis. Kėlinyje dar trimis įvarčiais pasižymėjo R.Guoga, taiklų smūgį pridėjo Dovydas Streckis ir rezultatas tapo 14:5.

Kitos čempionato rungtynės įvyks antradienį 19:30 val. Elektrėnuose, kur susitiks vietos „Energija“ ir „Juodupė“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           7  7  0  0   0    62:22    21
2. Kauno „Baltų ainiai“           7  4  0  1   2    46:32    13
3. Juodupės „Juodupė“             4  3  0  0   1    14:11     9
4. Rokiškio „Rokiškis“            4  2  1  0   0    21:17     8
5. Vilniaus „Hockey Punks“        5  2  0  0   2    19:27     6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    7  1  1  0   5    31:42     5
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          8  0  0  1   7    32:75     1