Titulinis » naujienos » Jaunių lyga laimėjo Svetlogorsko "Svetlogorec" (FOTO, visos lygos geriausieji)

Jaunių lyga laimėjo Svetlogorsko "Svetlogorec" (FOTO, visos lygos geriausieji)

2017-05-17
NVLRL informacija
 Lietuvos ledo ritulio sezoną vainikavo Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos Jaunių lygos paskutiniosios rungtynės.
 
Prestižine vadinamoje lygoje paskutinio turo laukti nereikėjo ir jau anksčiau buvo aišku, kad šių metų lygos čempionais taps Svetlogorsko „Svetlogorec“ jaunučiai.
 
Paskutinėse dviejose sezono rungtynėse Kaliningardo srities klubas po pergalę (3:2 ir 4:5) pasidalino su Daugpilio „Daugavpils“ komanda (Latvija), kuri liko antra.
 
Trečią vietą itin įdomiose lietuviškų komandų lenktynėse iškovojo Vilniaus „Geležinis vilks“, kuris tik paskutinės tarpusavio dvikovos metu 5:2 įveikė Elektrėnų „Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklą“ ir užsitikrino bronzos apdovanojimus.
 
Šių ekipų akistatos sezone buvo ypač įdomios – trys pirmosios sezono kovos baigėsi vienodais rezultatais 3:2, o dvi pergales savo sąskaitoje turėjo Elektrėnų klubas.
 
Tik paskutiniųjų rungtynių rezultatas leido Vilniaus klubui iškopti į trečiąją vietą ir aplenkti tiek pat taškų iškovojusį Elektrėnų klubą.
 
Po ilgos pertraukos NVLRL vyriausiųjų divzione vėl žaidęs Klaipėdos klubas šį sezoną užėmė šeštą vietą.
 
 
Geriausiųjų jaunių lygos apdovanojimus susižėrė svečiai iš Rusijos ir Latvijos.
 
Pateikiame visus šio sezono NVLRL geriausiųjų sąrašus pagal divizionus.
 
 
 
 
U-10 Naujokai divizionas
 
Ger. vartininkas Voloch Artiom HC Klaipėda
Ger. gynėjas Jaras  Algirdas  BTA
Ger. puolėjas Georgij Pavliukov HC Klaipėda
Naudingiausias Rimkevičius Liutauras BTA
 
U-10 Akropolio divizionas
 
Ger. vartininkas Novikov Lev Jant.zvezda
Ger. gynėjas Janulis Matas SLRA
Ger. puolėjas Ignatavičius Simas GV
Naudingiausias Škadauskas Mykolas DKLRM
 
 
U-12 divizionas
 
Ger. vartininkas Rimkus Denisas Šiauliai
Ger. gynėjas Alekna Emilis Šiauliai
Ger. puolėjas Čečekovas Danielius HC Klaipėda
Naudingiausias Miuller Klara HC Klaipėda
 
U-14 divizionas
 
Ger. vartininkas Simonsen Emilie GV
Ger. gynėjas Pavlovskij Aleksej Jant.zvezda
Ger. puolėjas Laimutis Dovydas DKLRM
Naudingiausias Denisov Andrej Jant.zvezda
 
U-17
 
Ger. vartininkas Loginovs Egors Daugpilis
Ger. gynėjas Kilodiažnij Vasilij Svetlogorsk
Ger. puolėjas Tretjakovs Artioma Daugpilis
Naudingiausias Mustafaev Timur Svetlogorsk

Komentuoti