Titulinis » naujienos » Jaunių lygoje dvi pergales iškovojo Elektrėnų klubas

Jaunių lygoje dvi pergales iškovojo Elektrėnų klubas

2017-03-01
 Elitiniame Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos Jaunių (U-17) divizione dar dvi svarbias pergales iškovojo Elektrėnų Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos jauniai, kurie du kartus, 7:3 (4:1, 1:1, 2:1) ir 6:5 (0:3, 2:0, 3:2, 0:0, 1:0) įveikė Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“ komandą.

Jei pirmoji dvikova elektrėniškiams susiklostė ne itin sunkiai ir jie jau pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 4:1, tai antroji dvikova buvo ypatingai atkakli.

Iš pradžių svečiai  ritai ėmėsi revanšo misijos ir po pirmųjų 20 minučių pirmavo net 3:0. Elektrėnų DKLRM iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms išlygino rezultatą, o priešpaskutinę minutę Vainius Jankauskas išvedė šeimininkus į priekį 5:4. Tačiau tai buvo ne pabaiga. Po lietuvio pražangos rusai ant ledo žaidė šešiese prieš keturis ir iki rungtynių pagrindinio laiko pabaigos likus 3 sekundėms išlygino rezultatą 5:5.

Baudinių serijoje abi komandos po keturių bandymų taikliai smūgiavo po tris kartus. Vėliau net po šešis abiejų ekipų bandymus į protokolą teko įrašyti kaip netaiklius, kol tik 10 smūgiu pergalę Elektrėnų ekipai išplėšė Eimantas Steponavičius.

Elektrėnų klubas įsitvirtino trečioje lygos vietoje.

Komentuoti

to pop, 2017-03-13 08:43:22
Kaliningrado amžius : 2000-7 žaidėjai, 2001-9 žaidėjai, 2002-10 žaidėjų Elektrėnų amžius: 2000-4 žaidėjai, 2001-6 žaidėjai, 2002-2 žaidėjai, 2003-2 žaidėjai. Prieš rašinėjant,nesunku gal buvo pasižiūrėti?
pop, 2017-03-10 22:18:20
2002m kalingradas malaciai elektreniskiai dar sugeba islosti.
kur kritikai, 2017-03-02 13:50:12
Ne apie tai šnekama. Čia turėjo atsirasti komentaras, kad "Kaliningradas geriau žaidė abejas rungtynes","pusė komandos ne iš Elektrėnų" ir tt....... kad tik sumenkinti vaikų pergales.
to kur, 2017-03-02 10:53:30
Valio lajmejot.... bet dar laukia GV jei laimesit ir ten pasakisim Valio jei ne tai kaip ir visada tarp LR vaiku komanda laimi ta kuri turi viresni palei amziu kolektiva..........
kur, 2017-03-02 09:35:34
Kur kritikai? Kur dingęs tas specialistas,kuris komentuoja :"Elektrėnams pasisekė, priešininkai geriau žaidė abejas rungtynes"