Titulinis » Naujienos » Jaunių lygoje „Geležinis vilkas“ patampė nervus Elektrėnų ekipai

Jaunių lygoje „Geležinis vilkas“ patampė nervus Elektrėnų ekipai

2016-02-05
Dramatišką pergalę Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) Jaunių divizione iškovojo viena iš lyderių Elektrėnų SSM ekipa. Ji ketvirtadienį Elektrėnuose 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) nugalėjo Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipą.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais - iš pradžių Elektrėnų ekipą į priekį išvedė Egidijus Binkulis (2:57, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius), tačiau jau po pusės minutės vilnietis Timonas Mažulis (3:27, rez. perd. Tomaš Silin) rezultatą išlygino - 1:1.

Antrame kėlinyje vilniečiams pavyko pasinaudoti kiekybine persvara - Nikodemas Numavičius (31:33) pelnė įvartį daugumoje ir pirmą kartą išvedė „Geležinį vilką“ į priekį - 2:1.

Elektrėniečiai persvarą atstatė dar antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet Karolis Krasilnikovas (36:49, rez. perd. Martynas Miliūnas) ir Eimantas Steponavičius (38:05, rez. perd. Mantas Stepanavičius) įmušė po įvartį (3:2).

Antrą kartą išlygini rezultatą „Geležiniui vilkui“ pavyko trečiojo kėlinio pradžioje - kiekybine persvara pasinaudojo Vėjas Jokubynas (44:14, rez. perd. Herkus Marcinkevičius).

Likus žaisti tris minutes elektrėnietis Karolis Šumskas (57:02, rez. perd. Evaldas Gudonis ir E.Steponavičius) vėl išvedė šeimininkus į priekį, o trapią persvarą Elektrėnų ekipa išlaikė iki rungtynių pabaigos.

SSM komandos vartus gynė Aurimas Uscila, o „Geležinio vilko“ - Martinas Petiulis.

Elektrėnų ekipa per vienuolika rungtynių iškovojo 24 taškus ir nuo lyderės Gardino COR komandos atsilieka 9 taškais, tuo tarpu vilniečiai per devynerias rungtynes iškovojo vos 1 tašką ir tarp keturių komandų yra paskutiniai.

Kitas rungtynes komandos tarpusavyje žais vasario 11-ą dieną Vilniuje.