Titulinis » Naujienos » „Junior“ gynyba „Energijai“ buvo nepramušama (VIDEO)

„Junior“ gynyba „Energijai“ buvo nepramušama (VIDEO)

2017-09-30
LRK „Energija“
Elektrėnų „Energijai“ ir toliau nepavyksta nutraukti pralaimėjimų serijos Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje. Šeštadienį elektrėničiai namuose 0:10 (0:3, 0:6, 0:1) neatsilaikė prieš nei vieno pralaimėjimo šiame sezone dar nepatyrusiai praėjusio sezono čempionei Minsko „Junior“ ekipai.

Tai buvo jau penktasis iš eilės „Energijos“ pralaimėjimas šiame sezone.

Rungtynių pradžioje abi komanos žaidė užtikrintai gynyboje ir nei viena nesukūrė pavojingesnių progų. Pirmieji šansą įmušti įvartį turėjo „Junior“ ledo ritulininkai, tačiau jų smūgiuotas ritulys pataikė į vartų virpstą.

Septintą minutę puikaus perdavimo greitoje atakoje sulaukęs Vladimiras Rovba (6:58) išnaudojo jam suteiktą galimybę ir smūgiu iš arti nuginklavo „Energijos“ vartininką Aurimą Uscilą.

Kitas įvartis į „Energijos“ vartus krito šeimininkams žaidžiant mažumoje - Michailas Krukas (12:52) pirmasis suskubo prie ritulio ir įstūmė jį į vartus (2:0).

Kėlinio pabaigoje individualų meistriškumą pademonstravo Artiomas Bisliukas (18:12), kuris pranėrė pro visą šeimininkų gynybą ir įmušė trečią svečių įvartį (3:0).

Laikrodžiui tiksint paskutinias kėlinio sekundes, o „Energijai“ žaidžiant tryse prieš penkis, „Junior“ ledo ritulininkai dar sugebėjo įmušti įvartį, tačiau epizodą peržiūrėję teisėjai nusprendė, kad tai buvo padaryta per vėlai.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu V.Rovbos (20:17) įvarčiu, po kurio A.Uscilą vartuose pakeitė „Energijos“ veteranas Nerijus Dauksevičius.

N.Dauksevičius pirmą krikštą gavo jau po penkių minučių, kai pasižymėjo A.Bisliukas (26:45), o netrukus Nikita Žukas (27:11) pridėjo ir šeštą įvartį (6:0).

Kėliniui artėjant į pabaigą dar po vieną įvartį pelnė Aleksejus Pacenkinas (36:10) ir Michailas Krukas (37:57), o vienose iš grumtynių prie borto nuo varžovo lazdos nukentėjo Karolis Kubilius, kuris tik po kurio laiko pakilo nuo ledo ir nučiuožė iki atsarginių žaidėjų suolelio.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Energijos“ ekipa ilgą laiką žaidė daugumoje, tačiau net ir kiekybinė persvara nepadėjo pralaužti varžovų gynybos. Sulėtinę tempą, „Junior“ pasižymėjo tik kėlinio pabaigoje, kai įvartį įmušė Viktoras Kučerenko (55:32).

„Energija“ šiose rungtynėse užsidirbo 7 pašalinimus (14 baudos minučių), tuo tarpu „Junior“ - 11 pašalinimų (22 baudos minutės).

„Energijos“ vartus 20 min. 17 sek. gynė A.Uscila, o vėliau jį pakeitė ir 39 min. 43 sek. rungtyniavo N.Dauksevičius.

Kitas tarpusavio rungtynes „Energija“ ir „Junior“ žais jau sekmadienį nuo 15:00 val.

Sezoną pradėję namuose prieš praėjusio sezono vicečempionę Soligorsko „Šachtior-2“ (18 tšk.) ekipą, vėliau „Energija“ išvyko į Gomelį, kur žaidė dvejas rungtynes su taip pat pralaimėjimų šiame sezone dar nepatyrusiu „Gomel-2“ (18 tšk.) klubu.

„Junior“ per septynerias rungtynes nėra patyrę nei vieno pralaimėjimo (20 tšk.), tačiau vieną tašką prarado, kai tik po pratęsimo 3:2 įveikė Minsko „BFSO Dinamo“ komandą. Visgi vieneriomis rungtynėmis daugiau už „Šachtior-2“ ir „Gomel-2“ komandas sužaidusi „Junior“ turnyrinėje lentelėje užima pirmą vietą. „Energijai“ sezonas klostosi sunkiau - per penkis susitikimus jie neiškovojo nei vienos pergalės ir šiuo metu užima paskutinę poziciją.

„Energijos“ sudėtis rungtynėse su „Junior“:

Gynėjai: Artūras Katulis, Lukas Jonuška, Rolandas Aliukonis, Lukas Manomaitis, Aurimas Gaidauskas, Karolis Kubilius.

Puolėjai: Dominykas Škadauskas, Mauras Baltrukonis, Mantas Stepanavičius, Deividas Kazlauskas, Laisvydas Kudrevičius, Rokas Bazys, Mantas Stankius, Donatas Vitte, Danielius Nomanovas, Dovydas Kulevičius.

Vartininkai: Aurimas Uscila, Nerijus Dauksevičius.