Titulinis » Naujienos » „Juodupė“ nepramušė „Delovaja Rus“ komandos vartininko - Kaliningrado ekipa pateko į finalą (VIDEO)

2015-03-21
Šeštadienį Elektrėnuose startavo Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) finalinis ketvertas, kuriame dėl geriausiųjų vardo kovoja „Delovaja Rus“ (Rusija), Juodupės „Juodupė“, Elektrėnų „Lokiai - Poseidonas“ ir Kauno „Baltų ainiai“ komandos.

Pirmame pusfinalyje intrigos nebuvo - praėjusių metų čempionai „Delovaja Rus“ ledo ritulininkai 6:0 (2:0, 3:0, 1:0) nepaliko vilčių „Juodupės“ komandai ir pateko į finalą.

Rusijos ekipa nuo pat pirmųjų minučių patvirtino favoritės vardą - jau 41-ą sekundę Jurijus Aleksejevas išvedė „Delovaja Rus“ komandą į priekį. Spaudimo nemažinę rusai penktąją rungtynių minutę po Konstantino Isajevo (4:42)  tolimo smūgio antrą kartą nuginklavo „Juodupės“ vartininką Donatą Žukovą ir padidino atotrūkį iki dviejų - 2:0.

Po šalto dušo atsigavę „Juodupės“ ledo ritulininkai susitelkė gynyboje ir neleido varžovams šeimininkauti savo aikštės pusėje. Maža to, įpusėjus kėliniui, „Juodupės“ ekipa atliko keletą pavojingų atakų. Puikią progą turėjo Ernestas Trukšnys, tačiau jo smūgį sugavo „Delovaja Rus“ vartininkas Michailas Kolioglovas.

Kėlinio pabaigoje du „Delovaja Rus“ žaidėjai buvo nubausti baudos minutėmis ir nors „Juodupės“ ledo ritulininkams pavyko įsitvirtinti varžovų zonoje, tačiau nuginkluoti vartininko nepavyko, o pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:0 „Delovaja Rus“ komandos naudai.

Antrame kėlinyje „Delovaja Rus“ pradėjo dar aktyviau pulti, o penktją minutę Denisas Abramovas padidino rusų persvarą iki trijų (3:0). Įpusėjus kėliniui puikų perdavimą iš už vartų atliko Jurijus Aleksejevas, o Pavelas Fominychas ketvirtą kartą nuginklavo D.Žukovą. Nepraėjus nei dviems minutėmis K.Isajevas įmušė penktąjį įvartį, o rezultatas tapo triuškinantis - 5:0.

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti šiek tiek mažiau nei aštuonias minutes „Delovaja Rus“ nemažino tempo ir dar kartą užgulė „Juodupės- vartus. Po vieno iš smūgių į D.Žukovo ginamus vartus kilo ginčas dėl įvarčio, todėl pirmą kartą lygos istorijoje finaliniame ketverte buvo panaudota įvarčio vaizdo peržiūra, po kurios teisėjas nusprendė jo neįskaityti.

Trečiame kėlinyje D.Žukovui darbo nesumažėjo - „Delovaja Rus“ toliau aktyviai puolė, tačiau lietuvis patikimai saugojo „Juodupės“ vartus. Vienintelį įvartį Kaliningrado komandai pavyko pelnyti po beveik septyniolikos trečiojo kėlinio minučių - pasižymėjo Grigorijus Baranovas. Rungtynių pabaigoje ant nubaustųjų žaidėjų suolelio atsisėdo net du „Juodupės“ žaidėjai, tačiau kiekybinės persvaros „Delovaja Rus“ ekipai išnaudoti nepavyko.

Naudingiausiu „Juodupės“ komandos žaidėju buvo pripažintas vartininkas D.Žukovas, tuo tarpu „Delovaja Rus“ komandoje - vartininkas Michailas Kolioglovas.

„Juodupės“ ekipa rytoj Elektrėnuose 13:00 val. susitiks su „Lokių - Poseidono“ - „Baltų ainių“ poros pralaimėtoju, o „Delovaja Rus“ 16:00 val. kovos finale.