Titulinis » Naujienos » „Kaunas Hockey“ namuose pasitiks siurprizų nestokojančius vilniečius

„Kaunas Hockey“ namuose pasitiks siurprizų nestokojančius vilniečius

2019-11-26
"Kaunas Hockey" inf
 Trečiadienį, lapkričio 27 d. tęsis Lietuvos ledo ritulio čempionato kovos. Pirmoje turnyrinės lentelės vietoje šiuo metu esantys „Kaunas Hockey“ surems lazdas su jiems į nugaras kvėpuojančiais „Vilniaus “Geležinio Vilko“ ledo ritulininkais. Šios rungtynės nuo 20 val. vyks Kauno ledo arenoje, kai tuo pat metu sostinėje kausis „Hockey Punks“ ir lygos debiutantai „Baltų ainiai – HC Klaipėda“.
 
 
„Kad „Geležinis Vilkas“ nėra ta komanda, kokią matėme praėjusį sezoną, tapo akivaizdu po sekmadienį vykusio sostinės derbio, kuriame jiems nusileido „Hockey Punks“. Mūsų trečiadienio varžovai, kurių nemažas skaičius yra Lietuvos U-20 rinktinės nariai, žaidžia protingą atakuojantį žaidimą ir pelno daug įvarčių“, – sako „Kaunas Hockey“ vyriausiasis treneris Aleksandr Mikheyonok.
 
 
Kauno komandos sudėčiai turi įtakos Lietuvą užklojęs prasto oro debesis. Kol kas neaišku, ar gerbėjai ant ledo trečiadienį pamatys po ligos atsigaunantį Remigijų Guogą. Be to, jau antrą savaitę nugaros traumą gydosi Žygimantas Girdžius. Visgi A. Mikheyonok įsitikinęs, kad kauniečiams pakaks pajėgumų parodyti geriausią savo formą: „Esame nusiteikę rimtai“.
 
 
Anot trenerio, tai, kad Lietuvos čempionatas nebėra toks nuspėjamas, tik prideda sportinio azarto: „Žinoma, gerai išmokome ir praėjusios savaitės pamoką – Kauno derbiai nuo šiol turėtų sudominti dar daugiau žiūrovų“, – į neseniai renovuoti baigtą Kauno ledo areną, kur vyksta ir „Kaunas Hockey akademijos“ užsiėmimai vaikams, dažniau užsukti kviečia kviečia A. Mikheyonok.
 
 
Trečiadienio ledo ritulio rungtynės yra įtrauktos į Žmonių su negalia mėnesio Kaune programą – pateikus neįgaliojo pažymėjimą įėjimas į Kauno ledo areną „Baltų ainiai“ nemokamas. Gruodžio 3-iąją visame pasaulyje minima Tarptautinė neįgaliųjų diena, o nemokamų iniciatyvų, koncertų, spektaklių ir kitų renginių programa Kaune prasidėjo jau lapkričio 12-ąją ir tęsis iki gruodžio 12 dienos.

Komentuoti

To Xaliava, 2019-11-27 16:33:20
Bl geras filmas - reiks paziureti vel.
Xaliava, 2019-11-27 14:45:03
Jai šikanai bus pilni tai atpuola bet varysiu kitaip nes turiu pasidares Baba Jagos kauke kaip filme Fantomas ir užsidesiu ja pirmas dar prieš BJ ateinant o paskui jis tegul razborinasi su kontrole.
BABA-JAGA, 2019-11-27 13:50:19
Sveikinu visu ledo ritulio gerbejus ir fanus taip šiandien abidvi kauno komandos stos į kovą smagu kad kauno komandu lygis kyla Kaunas Hockey komandai noriu palinkėti neužmigti ant lauru ateisiu balejinti pabandykite tik pralaimėti tik pergalė.Pagarbiai ,fanai ateikit 20val palaikyti savo miesto komanda.B.J
To Xaliava, 2019-11-27 13:24:02
Zinok, jei ateisi 14h, sikanai bus pilni - tokiu zmoniu sociai ir ateina jie 11h i sikanus, kad xaliavai ieiti. Geriau, gal per nakti miegok sikane tame.
Xaliava, 2019-11-26 23:25:39
O tai kiek bilietas kainuoja ? Jei brangus tai ateičiau diena kokia 14 val.ir šikane pralaukčiau iki 20 val. butu xaliavnas iejimas.