Titulinis » Naujienos » "Kaunas Hockey" po atviru dangumi nesunkiai įveikė "Rokiškį" (FOTO)

"Kaunas Hockey" po atviru dangumi nesunkiai įveikė "Rokiškį" (FOTO)

2018-01-13
 Rokiškyje po atviru dangumi šeštadienį įvykusiose Lietvos ledo ritulio čempionato rungtynėse vietos „Rokiškis“ tik paskutiniąją rungtynių minutę pelnė vienintelį komandos įvartį ir patyrė skaudų pralaimėjimą nuo „Kaunas Hockey“ ekipos 1:7 (0:3, 0:2, 1:2).

Pirmuosius šešis įvarčius Kauno klubui pelnė legionieriai iš Rusijos, o Ilja Lašinas jų į savo sąskaitą įsirašė tris (13:54, dauguma, 17:54 ir 43:13). Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Dmitrijus Prokopenkovas (01:24), antrajame kėlinyje įvarčius mušė Dmitrijus Babičius (26:24, dauguma) ir Savelijus Morozovas (31:38),

Paskutinį įvartį kauniečiams įmušė Dovydas Streckis (51:04, dauguma).

Paskutiniąją rungtynių minutę „garbės“ įvartį pelnė Simas Sakaitis (59:23, dauguma), taip neleidęs džiaugtis varžovų vartininkui Lukui Jakšiui „sausais“ vartais.

„Kaunas Hockey“ į varžovų vartus metė 36 kartus, „Rokiškiui“ įvarčiui pasiekti prireikė 26 bandymų.

Šeštadienį Lietuvos čempionate dar žaidžia Elektrėnų „Energija“ ir Klaipėdos „Baltija“, kurios susitinka 18.30 val. Elektrėnuose.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        11  10  0  0   1    90:29   30
2. Kauno „Kaunas Hockey“       13   7  1  1   4    54:40   24
3. Vilniaus „Hockey Punks“     11   7  0  1   3    52:44   22
4. Klaipėdos „Baltija“         11   5  2  0   4    48:58   19
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 12   2  0  0  10    37:69    6
6. Rokiškio „Rokiškis“         12   1  0  1  10    26:67    4