Titulinis » naujienos » Kaune steigiamas naujas ledo ritulio klubas

Kaune steigiamas naujas ledo ritulio klubas

2017-06-13
"Kauno monstrai" pranešimas spaudai, A.Valentos nuotr.
 Lietuvos ledo ritulio lopšys Kaunas nori ir yra pasirengęs didelėms pergalėms. Mieste veikia dvi dirbtino ledo arenos, kuriose vaikus ugdo kelios ledo ritulio mokyklos, ne viena veteranų ir mėgėjų komanda dominuoja savo turnyruose, bet aukščiausiame šalies lygyje miestas alkanas skambių pergalių. Garsiausiais pasiekimais gali pasigirti Kauno „Tigrų“ ledo ritulio mokyklos Gracijaus Girdausko kartos auklėtiniai, kurie dominavo šalyje savo amžiaus grupėse, sėkmingai atstovavo jaunių bei jaunimo rinktines, o vėliau ir vyrų nacionalinę rinktinę.
 
Vis dėlto pastaraisiais metais klubiniame šalies čempionate Kauno komanda dažniausiai balansuoja ant išgyvenimo ribos, bet pergalingai nusiteikę investuotojai, miesto vadovai ir asociacijos „Hockey Lietuva“ prezidentas Petras Nausėda, kuris sutiko tapti reprezentacinės Kauno miesto komandos vadovu, vienbalsiai tvirtina, kad atėjo laikas Kaunui grįžti ir į ledo ritulio olimpą.
 
„Reikia suprasti, kad visi krepšininkais nebus, todėl mylime ir palaikome kiekvieną sportą. Norisi matyti Kauno miesto ledo ritulio komandą tarp lyderių tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniuose turnyruose. Miestas yra pasirengęs dirbti kartu, kad taip įvyktų. Taip pat svarbu neužmiršti ir vaikų, nes tik aiški ir tvarkinga sistema ateityje gali duoti gerų rezultatų“ – trumpai ir aiškiai palaikymą išreiškė Kauno miesto meras p. Visvaldas Matijošaitis.
 
Sustyguoti Kauno ledo ritulio ūkį iniciatyvos ėmėsi jau dešimtmetį skaičiuojančio entuziastų ledo ritulio klubo „Monstrai“  steigėjai, rėmėjai ir vadovai: Algirdas Stonys, Šarūnas Vaškelis, Valdas Žitkus ir Vytautas Kemėšis. Tiesa, pavadinimo klausimas vis dar yra atviras, nes bus pasirinktas tas, kuris labiausiai reprezentuoja miestą ir yra priimtiniausias sirgaliams.
 
„Visi esame mėgėjai - entuziastai ledo ritulyje, o sėkmingai veikiantis verslas suteikia galimybę investuoti ir į mėgstamą sporto šaką. Žinoma, tai sunki pradžia, bet organizacinė struktūra atrodo labai stipri, todėl neabejoju sėkme. Labai džiaugiuosi, kad pavyko pritraukti ir Petrą Nausėda prisijungti, o balandį „Žalgirio“ arenoje vyksiantis pasaulio čempionato Div.I B grupės rungtynės pakels ledo ritulio susidomėjimą mieste ypatingai“ – vienas investuotojų ir UAB „Telesoftas“ vadovas p. Algirdas Stonys.
 
Gražus sutapimas - būtent šįmet sukanka 95 metai, kai Kaune 1922 m. buvo sužaistos pirmosios ledo ritulio rungtynės Lietuvoje. Pirmoji dvikova vyko Lietuvos fizinio lavinimo Sąjungos nario kapitono Stepono Dariaus iniciatyva, o čiuožykla buvo įrengta Nemuno uoste.

Komentuoti

super!, 2017-06-22 08:55:43
Elektrėnams nereikia bus Kaune.
super!, 2017-06-22 08:55:39
Elektrėnams nereikia bus Kaune.
CHA, 2017-06-16 10:11:05
Meras krepsinis rupi, cia tik siaip sau pastovejo...Del arenos Kaune? Kosmosas kazkoks. Nera entuziastu, kuriems tai rupetu.
BABA*JAGA, 2017-06-15 19:59:08
Gerai parašyta nieko negaliu pridurti tik galiu pasakyti kol bus taip kaip tos merginos ten vadovauja nieko gero nelaukite Kaune miršta ledo ritulys mane del ledo ritulio ir iš darbo išmetė nes trukdziau merginoms .Pagarbiai visiems užjaučiantiems mirštanti ledo ritulį Kaune jos stiprios net Meras negali pajudinti.
Kaunas, 2017-06-15 19:06:54
Po metu praus cempas, po dvieju suomis baigs mokslus ir isvaziuos- Kauno vaikams ledo ritulys baigsis.Jau dabar zvalgisi i kitus miestus.Liks Baltu ainiu burelis.Liudna.
Naują areną Kaunui!, 2017-06-15 18:17:46
Taip, mere, svarbu neužmiršti ir vaikų, nes tik aiški ir tvarkinga sistema ateityje gali duoti gerų rezultatų. Bet pirmiausia, reikia keisti ledo arenoje trenerius, kurie, turėdami auksčiausios kvalifikacijos trenerių licencijas, į ledo ritulį yra orientuoti tik kaip į būrelį, fizinio pasirengimo treniruotės rašomos tik popieriuje, o realiai jos nevyksta. Vaikai treniruojasi be normalaus apšilimo, be fizinio pasirengimo- ko pasekoje tai tik traumas galės skaičiuoti, kas dar apskritai jei išliks tam ledo rituly, nes kuo vaikai vyresni - tuo mažiau jų lieka. Nėra motyvacijos, visiškai. Ir mes už naują areną - pilna europinių projektų, pastatom kaimo vietovėje pagal ES projektus dar plius su savivaldybių pritarimu ir realiai jaučiamu palaiminimu, jei mieste žemės laisvos nėra. Palikit tą seną Vanagienei - tegu jie ten dailiai čiuožia, ledo rituliui pastatom naują. Latvijoj vos ne kiekvienam bažnytkaimy arena stovi. Kuom jie gudresni? Ir turi Griunvaldas nerealų trenerį - suomį, kuris nieko neverčiamas vaikus ant kojų pastato,uždegą naujai ledo ritulį mylėt, sudaro jiems programas- kiekvienam asmeniškai, sporto, sausumos treniruočių, vasaros treniruočių, mitybos, kalbasi su kiekvienu asmeniškai, motyvuoja, atlieka įvairius ledo ritulio testus - tiek sausumos, tiek ledo. Vaikai keičiasi ne dienom, o valandom. Jis dirba taip, kaip apskritai niekas Lietuvoje taip nedirba. Eikit pas jį pasimokyt galų gale. Siųskit merą pas šitą vaikinuką, kad neišvažiuotų jis į kitą šalį mokslų tęsti, motyvuokit likti čia - su nauja arena, head coach pareigom ir kelkit tą ledo ritulį, nes tikrai labai fainas sportas :) Nes kitaip, gaila vaikų svajonių, visų laiko, tėvų pinigų..
Budulajus, 2017-06-15 10:31:46
Derinkit su Visvaldu kad paslinktu Vanagiene su savo grafikais ir figuristais ir dar su kerlingu kuris užima geriausia ledo laika.Nes ten viska apsižerge figuristai. O kaip panaikins kitais metais Akropolio leda tai bus visiška KAZE. Kaunuir eik naujos arenos kaip Panevežy.Ir dar butinai del projekto pasitarkit su Baba Jaga.
Ziskai U 70, 2017-06-15 07:33:50
Nerašinek tu čia kas buvo po varžybu nes bobos neišleis i turnyrus ir stovyklas ir vadink vištas kitaip pvz.pilotem tada bobos nesupras apie ka kalbama.
Ziska U 70, 2017-06-14 19:25:50
Žaidžiau ir aš ten ,gaudavom nuo visu po 10 bankiu i savo kletka o vakare banketai budavo su gerom bobom tai nors per višta padaužydavom iki soties.O xokis budavo atraeilis nes nebudavo sveikatos žaisti po kardibaletu.
to:Acetoninis,, 2017-06-14 11:30:34
Banga zaide antroje lygoje, tik "B" klaseje.
Acetoninis, 2017-06-14 00:56:55
Kauno Banga, toks pavadinimas irgi nieko, kazkada kada zaide Kauno Komandos Stakles, Pluostas, Atletas, Inkaras LTSR laikais, buvo sudaryta Kauno rinktine kuri vadinosi Banga ir jie zaide atrankines varzybas su SSSR silpniausiais klubaios del patekimo i SSSR cempionato antra lyga
Fanas, 2017-06-13 23:42:56
Gera naujiena, dar būtų faina kad pagaliau sutvarkytų vaikų sportą. Kad būtų visa piramidė nuo pačių mažiausių iki pagrindinės komandos.
., 2017-06-13 23:41:25
HC Zalgiris, HC Tigrai, HC Kaunas. Visi pavadinimai yra puikus ir daug reiskiantys Kaunui. Bet is tiesu jau dabar vertetu GARSIAI kalbeti apie AKROPOLIO ledo uzdaryma. Girdejau apie rimtus popierius, kurie jau atsigule ant stalo valdininkams. Praush Pasaulio cempas Kaune Zalgirio arenoje ir po to galime gauti gera antausi. O jei nebus AKROPOLIO ledo... Kauno LEDO ARENA, orientuota i dailuji ciuozyma, nuzudys ledo rituli Kaune. Verslininkams ir ledo ritulininkams yra apie ka pasikalbeti...
Dzin, 2017-06-13 20:01:33
Vaikams tie iskelti nyksciai nepades.
XXX, 2017-06-13 19:59:26
OMG
Baba Jaga, 2017-06-13 19:40:12
Aš galiu treniruoti Kauno ”Gaz miasa” .Surinksiu bablo iš visu spekuliantu ir investuosiu i bitcoinus tai bus už leda susimokieti ir aprangom ir premijom.
Kaunas, 2017-06-13 18:57:36
palokit palokit... o mes dziaugiames, kad pagaliau rimti zmones imasi reikalu!
fanas, 2017-06-13 17:57:25
is energijos ismete kaip obuoly,atejo i kauna cia ne vilnius gerai sajoja Petriukas tikrai neatgims cia hokas,jeigu Girdauskas butu tai taip butu komanda sneket Petriukas moka reikia irodyt darbais.
.klausimas, 2017-06-13 17:46:07
o koks pavadinimas? Tigrai, Zalgiris, Griunvaldas, Monstrai? idomu
Kaunietis, 2017-06-13 16:33:10
Tikime Kaunu!
1 2 Pirmyn