Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai-Bokštelis“ buvo pranašesni už Vilniaus „Feniksą“

Kauno „Bizonai-Bokštelis“ buvo pranašesni už Vilniaus „Feniksą“

2018-11-01
Andželika Jankovskaja
Spalio 31-ąją Vilniaus „Feniksas“ priėmė svečius iš Kauno – LRML čempionatų prizines vietas skynusią komandą „Bizonai-Bokštelis“. Vilniečiai patyrusių „bizonų“ toli nepaleido – nusileido rezultatu 2:4 (0:2, 0:1. 2:1).

Kaip ir reikėjo tikėtis, Kauno komanda rungtynes pradėjo priešininkų spaudimu. Taktika pasiteisino: 5-ąją susitikimo minutę į „Fenikso“ vartus įskriejo Dariaus Garlinsko smogtas ritulys (0:1). Antrojo „Bizonų-Bokštelio“ įvarčio teko laukti iki kėlinio pabaigos. 18-ąją minutę po Šarūno Citavičiaus perdavimo įvartį pelnė Michailas Starkov (0:2).

Įpusėjus rungtynėms kauniečiai pajuto didesnį pasipriešinimą. Siekdami nuo aikštės šeimininkų atsiplėšti saugesniu skirtumu, „bizonai“ vartininko sąskaita savo gretas papildė šeštuoju žaidėju, tačiau toks sprendimas nepasiteisino. Visgi 25-ąją minutę „Fenikso“ vartininkas neatrėmė Šarūno Citavičiaus mesto ritulio (0:3).

Trečiąjį kėlinį pranašesni buvo vilniečiai. Kėlinio viduryje „Fenikso“ gynyba nesulaikė Sergejaus Kiršio, kuris gavęs ritulį iš Artūro Gavrilovo įmušė ketvirtąjį Kauno komandos įvartį (0:4). 53-iąją minutę po Laurio Sauličio perdavimo ritulį į kauniečių vartus pasiuntė Jevgenijus Rudenko (1:4). „Fenikso“ apetitas įvarčiams išaugo: paskutiniąją minutę neilgai abejojęs tolimą ir tikslų metimą atliko Aleksejus Nepogodin (2:4). Tačiau likusio laiko sumažinti įvarčių skirtumui iki minimalaus vilniečiams neužteko.