Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai“ įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus „Feniksą“

Kauno „Bizonai“ įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus „Feniksą“

2018-01-25
Sausio 24-osios vakarą „Feniksas“ Vilniaus „Pramogų arenoje“ priėmė svečius iš Kauno. Kauno „Bizonai“ žymesnės konkurencijos sulaukė tik rungtynių pradžioje ir varžovus nugalėjo rezultatu 5:9 (1:2, 1:5, 3:2).

Kauno „Bizonų“ įvarčių sąskaitą 5-ąją minutę atidarė Vytas Sakalauskas (0:1). 13-ąją minutę, gavęs ritulį iš Aleksejaus Nepogodino, rezultatą išlygino Martynas Slapšys (1:1). Visgi likus porai sekundžių iki kėlinio pabaigos Sergejus Kiršys vėl išvedė kauniečius į priekį (1:2).

Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti Kauno komandos pranašumas. 28-ąją minutę „Fenikso“ žaidėjas Povilas Jansonas individualiu įvarčiu eliminavo „Bizonų“ persvarą (2:2). Išaugus įtampai rungtynių teisėjai už nekorektiškus komentarus 10-čiai minučių ant baudų suolelio pasodino kaunietį Sergejų Kiršį, tačiau jo kolegos puikiai išsivertė ir be jo pagalbos. „Fenikso“ vartininko Justino Lukšio laukė tikras iššūkis – vilniečių vartai kaip magnetas traukė „Bizonų“ smogtus ritulius: 34-ąją minutę taiklų metimą atliko Linas Paražinskas (2:3), netrukus, po Giedriaus Kazlausko perdavimo, įvartį pelnė Elvinas Kotvickis (2:4), 37-ąją minutę „Bizonų“ atotrūkį padidino Dainiaus Tumėno įvartis (2:5), 38-ąją minutę tikslą pasiekė Vyto Sakalausko mestas ritulys (2:6), o kauniečių spurtą ir kėlinį užbaigė Elvino Kotvickio tikslus smūgis į vartus (2:7).

Visgi trečiąjį kėlinį geresnį žaidimą demonstravo Vilniaus ledo ritulininkai. Po 46-ąją minutę Lino Paražinsko įmušto įvarčio (2:8) „Feniksas“ pradėjo kelti prikirptus sparnus: staigi atsakomoji vilniečių ataka baigėsi Povilo Jansono taikliu metimu (3:8). Po poros minučių nuo „Bizonų“ gynėjų pabėgo ir įvartį pelnė Martynas Slapšys (4:8). 53-iąją minutę skirtumą vėl padidino kauniečio Gintaro Šabūno įvartis (4:9). Paskutinį rungtynių įvartį „Feniksui“ žaidžiant daugumoje 54-ąją minutę vilniečiams pelnė Giedrius Misiūnas (5:9).