Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai“ minimaliu skirtumu nusileido Vilniaus „Orakului“

Kauno „Bizonai“ minimaliu skirtumu nusileido Vilniaus „Orakului“

2017-12-06
Gruodžio 4-tą Kaune įvyko ledo ritulio mėgėjų lygos rungtynės, kuriose susitiko Kauno „Bizonai“ ir Vilniaus „Orakulas“. Iki šiol be pralaimėjimų čempionate žengę kauniečiai šį kartą buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą 2:3 (0:1, 2:1, 0:1).

Nuo pirmų žaidimo minučių užvirė atkakli kova. Aktyviau puolime žaidė kauniečiai, tačiau pralaužti kietos „Orakulo“ gynybos nesisekė. Patikimai savo vartus saugojo ir vilniečių vartininkas Boleslav Konopackij. Kėlinio viduryje svečiai įsiveržė į priekį (0:1) – greitą ataką tiksliu smūgiu užbaigė Domantas Varnys (rez. perd. Aleksandr Gordin).

Antro kėlinio pradžioje po šeimininkų pražangos gynybos zonoje „Orakulas“ turėjo galimybę atitrūkti nuo varžovų, tačiau žaisdami daugumoje nieko pavojingesnio nesukūrė. Netrukus ir „Bizonai“ gavo proga pasinaudoti vieno žaidėjo pranašumu, bet svečiams pavyko apsiginti. Išlyginamasis įvartis į Vilniaus komandos vartus krito 30-tą žaidimo minutę – po Elvino Kotvickio ir Michailo Starkovo perdavimų ritulį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Alfredas Stančiauskas (1:1).
Vos po poros minučių „Orakulo“ puolėjas Vladas Seniut vėl išvedė savo komandą į priekį (1:2, po Artūro Adomavičiaus ir Vitalijaus Daukševičiaus perdavimų). Kėlinio pabaigoje po dviejų iš eilės vilniečių pražangų „Bizonai“ vėl pasivijo varžovus išnaudoję įgytą  dviejų žaidėjų pranašumą (2:2, Linas Paražinskas, po Justo Misikonio ir Sauliaus Gutausko perdavimų).

Trečio kėlinio pradžioje vilniečiai taip pat sugebėjo realizuoti kiekybinę daugumą – įvartį pelnė Artūras Adomavičius, po Nikolajaus Sidorovo perdavimo (2:3). Visą kėlinį dažniau atakavę „Bizonai“ paskutinę minutę dar bandė gelbėtis pakeisdami vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau pasivyti varžovų nebepavyko.

Geriausių rungtynių žaidėjų prizus atsiėmė „Bizonų“ puolėjas Alfredas Stančiauskas ir „Orakulo“  vartininkas Boleslav Konopackij.