Titulinis » naujienos » Kauno derbyje stipresni buvo „Velniai“

Kauno derbyje stipresni buvo „Velniai“

2018-01-09
Kauno ledo arenoje sausio 4-tąją dieną susitiko dvi šio miesto komandos, rungtyniaujančios ledo ritulio mėgėjų lygoje - „Velniai“ ir „Laukiniai“. Tai jau antrasis šių ekipų tarpusavio susitikimas šiame sezone. Kaip ir pirmajį kartą vėl stipresni buvo savo aikštelėje rungtyniavę „Velniai“, įveikę lygos debiutantus rezultatu 12:1 (5:1, 3:0, 4:0).

Pirmasis rungtynių įvartis krito į „Laukinių“ komandos vartus. Po Pauliaus Bigenio ir Karolio Janušausko perdavimų pasižymėjo Tadas Čepkauskas (00:34, 1:0). Pusę kėlinio vyko apylygis žaidimas ir 12-tąją minutę „Laukinių“ puolėjas Mindaugas Norkus tiksliu smūgiu iš artimos distancijos išlygino rezultatą (1:1, po Ugniaus  Strazdausko ir Simono Kuktos perdavimų). Tą pačią minutę „velnias“ Paulius Bigenis rezultatyviai užbaigė greitą ataką vėl išvesdamas savo komandą į priekį (2:1, po Tado Čepkausko perdavimo). Dar du įvarčiai į „Laukinių“ vartus krito 15-tą mačo minutę. Pasižymėjo Artūras Pranskevičius ir Saulius Barzda. Po paskutinę pirmo kėlinio minutę Karolio Janušausko pelnyto įvarčio „Velniai“ pirmavo jau 5:1.

Žaidimo iniciatyvą  savo rankose „Velniai“ išlaikė ir antrame kėlinyje. Po Tado Čepkausko 24-tąją minutę ir Beno Jakšio 31-ąją minutę pelnytų įvarčių aikštės šeimininkai pirmavo 7:1. Retoms „Laukinių“ atakoms trūko aštrumo ir tikslumo. Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos emocijos įsiplieskė už svečių komandos vartų. Į dviejų žaidėjų susistumdymą įsikišęs „Laukinių“ vartininkas sudavė savo skydeliu varžovui į veidą ir užsidirbo rungtynių nuobaudą (25') bei pašalinimą iš aikštės. Vartininko apsaugas rengtis ir į vartus stoti teko „Laukinių“ gynėjui Ugniui Strazdauskui. „Velniai“ pasinaudojo suteikta galimybe pažaisti daugumoje ir paskutinėmis kėlinio minutėmis padidino savo pranašumą iki 8:1 (Simas Bakus, po Gintauto Šulioko perdavimo).

Trečiame kėlinyje aikštės šeimininkai nemažino apsukų ir pridėjo dar keturis įvarčius (Tadas Čepkauskas 41:56 min, Benas Jakšys 47:53 min. ir 53:10 min. ir Gintautas Šuliokas 51:48 min.).