Titulinis » Naujienos » Kauno GRV ledo ritulininkai dvylikamečių divizione sutriuškino Elektrėnų SSM ekipą

2015-01-24
Nacionalinėje vaikų ledo ritulio lygoje (NVLR) penktadienį šeštą vietą dvylikamečių divizione užimantys Kauno GRV ledo ritulininkai namuose 9:2 (2:0, 3:2, 4:0) sutriuškino vos vieną pergalę per dešimt rungtynių turinčią Elektrėnų SSM komandą.

Jau pirmajame kėlinyje Mykolas Kubilius (9:07 ir 13:50) du kartus nuginklavo varžovų vartininką Paulių Plerpą ir išvedė kauniečius į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje per tris minutes Benas Beličena (18:11, Vitalijus Fediukinas (19:32) ir Dainius Rainys (21:20) įmušė po įvartį ir Kauno ekipa pradėjo triuškinti varžovus rezultatu 5:0. Kėlinio pabaigoje per mažiau nei 20 sekundžių elektrėniškiai Artiomas Redko (29:36) ir Artūras Nazarovas (29:51) įmušė pirmuosius ir paskutiniuosius SSM komandos įvarčius ir deficitą sumažino iki trijų - 2:5.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai surengė galingą varžovų vartų šturmą - Mykolas Kubilius (31:55), Timuras Sedleckij-Razinas (33:28 ir 43:22) ir Paulius Grybauskas (40:24) sėkmingai atakavo Elektrėnų komandos vartus, o rezultatas tapo triuškinamas - 9:2.

Kitas rungtynes tiek elektrėniškiai, tiek kauniečiai žais vasario 7-ą dieną su Kaliningrado JTZ ekipa.

Rungtynių nuotraukų galeriją rasite paspaudę čia.