Titulinis » Naujienos » Kauno „Monstrai“ atsirevanšavo „Energijai-2“.

Kauno „Monstrai“ atsirevanšavo „Energijai-2“.

2017-01-23
Sausio 19-ąją Kauno „Akropolio“ ledo aikštelėje įvyko LRML čempionato rungtynės. Susitiko dvi pirmąsias vietas B grupėje užimančios komandos – Kauno „Monstrai“ (12 taškų) ir Elektrėnų  „Energija-2“ (13 taškų).  Per pirmąjį šių ekipų susitikimą Elektrėnuose, sezono pradžioje, pergalę nedideliu skirtumu 7:6 šventė elektrėniškiai. Tai buvo vienintelis „Monstrų“ pralaimėjimas šiame sezone. Todėl šį kartą Kauno komandos žaidėjai buvo kupini ryžto atsirevanšuoti. Ir tai jiems pavyko padaryt įtikinamai. Rungtynės baigėsi 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) šeimininkų naudai.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Energijos-2“ komanda, tačiau patikimai žaidė „Monstrų“ vartininkas Domantas Butkus. Vėliau žaidimas išsilygino ir 17-tąją minutę Kauno komanda atidarė savo įvarčių sąskaitą. Dominykas Rimdeika po Elvino Kotvickio tikslaus perdavimo pasiuntė ritulį į Elektrėnų komandos vartus. Netrukus tas pats Dominykas Rimdeika, pasinaudojęs varžovų gynėjų klaida, padidino „Monstrų“ persvarą iki 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje greitą kontraataką pavyko surengti kauniečiams. Elvinas Kotvickis, atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką, savo šansą išnaudojo ir rezultatas tapo 3:0. Dar vieną įvartį „Monstrai“ pelnė, turėdami kiekybinį pranašumą. Tiksliai smūgiavo Pavel Loginovič. Elektrėniškiai neprarado kovingumo ir kėlinio gale Dmitrij Grikien sušvelnino skirtumą iki 4:1.

Energingai pradėję trečiąjį kėlinį svečiai privertė prasižengti varžovus, tačiau turėdami dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą nesugebėjo tuo pasinaudoti. Tuo tarpu kauniečiai 5-tąjį savo įvartį pelnė, žaisdami mažumoje (Benas Jakšys, po Elvino Kotvickio perdavimo). Kauno „Monstrai“ savo pergalę užtvirtino dviem Dainiaus Vainiušio įvarčiais. 2-ąjį įvartį Elekrėnų komandai pelnė Dmitrij Grikien.

Iškovoję tris taškus „Monstrai“ LRML grupės B turnyrineje lentelėje pakilo į pirmą vietą (15 taškų), į antrą vietą nustumdami „Energiją-2“ (13 taškų).