Titulinis » Naujienos » Kauno „Velniai“ LRML čempionatą baigė pergale prieš Trakų „Galvę“

Kauno „Velniai“ LRML čempionatą baigė pergale prieš Trakų „Galvę“

2018-04-14
Balandžio 12-tą Kauno ledo arenoje įvykusiose LRML rungtynėse susitiko pirmą vietą čempionate jau užsitikrinę vietos „Velniai“ ir Trakų „Galvė“. Paskutines čempionato rungtynes žaidę kauniečiai įveikė varžovus įtikinamu rezultatu 7:4 (1:0, 2:2, 4:2) ir atsirevanšavo „Galvei“ už sezono pradžioje patirtą pralaimėjimą.

Nuo pat pirmo kėlinio pradžios trakiškiai aktyviau žaidė puolime ir vieną po kitos kūrė pavojingas progas, priversdami gerokai paplušėti „Velnių“ vartininką Gytį Sabaliauską. Kėlinio viduryje pirmieji savo įvarčių sąskaitą atidarė „Velniai“. Pasinaudojęs varžovų klaida vienas prieš vartininką atsidūręs Paulius Bigenis išnaudojo savo šansą – 1:0.

Trečią antrojo kėlinio minutę rezultatas tapo lygus po „Galvės“ puolėjo Raimondo Vaškevičiaus taiklaus metimo (22:51, rez. perd. Kęstutis Maslauskas ir Rokas Parangovskij). Įpusėjus rungtynėms kauniečiai po Roberto Lukoševičiaus ir Algirdo Domarko įvarčių vėl išsiveržė į priekį - 3:1. Kėlinio pabaigoje Trakų žaidėjai po varžovų pražangos sugebėjo pasinaudoti žaidybine dauguma ir sušvelnino rezultatą iki 3:2 (38:57 Tomas Vaškevič, po Raimond Vaškevič perdavimo).

Trečiajame kėlinyje Trakų „Galvei“ ir toliau teko vytis įsibegėjusius „Velnius“. Po Karolio Janušausko įvarčio „Velniai“ atitrūko 4:2, tačiau dar tą pačią minutę „Galvė“ atsakė Raimondo Vaškevičiaus įvarčiu – 4:3. Dar po įvartį į šeimininkų sąskaitą pridėjo Remigijus Bigenis (44:31, po Kąstyčio Šinkūno ir Artūro Pranskevičiaus perdavimų) ir Tadas Čepkauskas (47:29 rez. perd. Artūras Pranskevičius) ir „Velniai“ jau pirmavo 6:3. Kėliniui artėjant prie pabaigos „Galvė“ išnaudojo kiekybinį pranašumą ir po Artūro Vyšniausko įvarčio sumažino atsilikimą iki 6:4, tačiau paskutinę rungtynių minutę pelnytas kauniečio Simo Bakaus įvartis užtvirtino „Velnių“ pergalę 7:4.

Naudingiausiais rungtynių žaidėjais buvo pripažinti Tomas Vaškevič („Galvė“) ir Remigijus Bigenis („Velniai“)