Titulinis » naujienos » Kauno „Velniai“ sutriuškino Vilniaus „Lokius“

Kauno „Velniai“ sutriuškino Vilniaus „Lokius“

2017-11-26
 Lapkričio 23-ąją Kauno ledo arenoje vykusiose mėgėjų ledo ritulio lygos rungtynėse vietos „Velnių“ komanda triuškinančiu rezultatu 20:6 (5:0, 6:4, 9:2) nugalėjo svečius iš Vilniaus - „Lokių“ ekipą.

Jau 11-tą žaidimo sekundę greitą Kauno komandos ataką rezultatyviai užbaigė Karolis Janušauskas ( rez. perd. Paulius Bigenis). Velniai rengė ataką po atakos ir 5-tą pirmo kėlinio minutę po taiklaus Genadijaus Nazarovo metimo pirmavo 2:0. Techniški ir greiti „Lokių“ puolėjai surengė kelias pavojingas atakas ir aktyviais veiksmais privertė prasižengti šeimininkų komandos gynėjus, tačiau realizuoti kiekybinį pranašumą vilniečiams nepasisekė. 13-tą minutę „Velnių“ puolėjas Giedrius Šeputis perėmęs ritulį varžovų gynybos zonoje išnaudojo savo progą padidindamas persvarą iki 3:0. Dar viena galimybė pakreipti įvykius kita linkme „Lokiams“ atsirado kuomet „Velnių“ žaidėjas užsidirbo dvigubą mažąją nuobaudą už pavojingą žaidimą aukštai pakelta lazda. Tačiau kauniečiai ne tik sėkmingai apsigynė bet ir sugebėjo pelnyti įvarti žaisdami mažumoje (Karolis Janušauskas, po Pauliaus Bigenio ir Kasparo Plungės perdavimų). Kėlinį „Velniai“ užbaigė tiksliu Kąstyčio Šinkūno šūviu (5:0).

Antras kėlinys prasidėjo greitu „Velnių“ įvarčiu (6:0, Karolis Janušauskas, po Tado Čepkausko ir Pauliaus Bigenio perdavimų). Dar tą pačią minutę savo įvarčių sąskaitą pagaliau atidarė ir „Lokiai“: pasižymėjo Edgaras Jašinas (6:1, rez. perd. Viačeslav Ten). Kauniečiai atsakė dar dviem greitais Giedriaus Šepučio ir Tado Čepkausko įvarčiais (8:1).  Vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino. Svečiai atrado spragų atsipalaidavusių „Velnių“ gynyboje ir pelnė tris įvarčius iš eilės sumažindami atsilikimą iki 8:4 (24-tą ir 27-tą min. Darius Budranov, 26-tą min. Edgaras Jašinas). Vis tik antroje kėlinio pusėje Kauno žaidėjai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir po Sauliaus Barzdos, Karolio Janušausko ir Andrejaus Voronovo įvarčių vėl padidino skirtumą iki 11:4.

Tikrą įvarčių lietų trečiame kėlinyje surengę Kauno „Velniai“ šventė pergalę rezultatu 20:6.