Titulinis » Naujienos » Keturių minučių vaizdo klipe – gražiausi U-20 rinktinės epizodai 2019 m. IIA diviziono čempionate (VIDEO)

2019-01-21
hockey.lt inf.
 Praėjusį šeštadienį Taline (Estija) baigėsi pasaulio U-20 IIA diviziono ledo ritulio turnyras, kuriame penktą kartą per pastaruosius septynis pasirodymus šiame divizione sidabro medalius iškovojo Lietuvos rinktinė.

Lietuvos rinktinė pirmose rungtynėse po įspūdingo pirmojo kėlinio, kuriame pelnė keturis įvarčius be atsako, nugalėjo Didžiąją Britaniją (6:4), antrose rungtynėse po labai atkaklios kovos ir baudinių serijos 1:2 turėjo pripažinti Estijos pasipriešinimą, vėliau po pratęsimo 4:5 nusileido Rumunijai, 4:0 nugalėjo Ispaniją ir galiausiai 7:1 sutriuškino Korėją.

Lietuvos rinktinės vartininkas Laurynas Lubys buvo ne tik apdovanotas kaip geriausias Lietuvos rinktinės viso čempionato žaidėjas, tačiau sulaukė ir IIHF pripažinimo bei tapo geriausiu turnyro vartininku.

Lietuviai nuo 2011-2012 metų sezono vos sykį IIA divizione liko be medalių, kai 2013 metų čempionate užėmė penktą vietą. 2012, 2014, 2015, 2016 metais lietuviai džiaugėsi sidabru, 2017-ais - iškovojo auksą ir kelialapį į aukštesnį divizioną, o 2018-ais IB divizione liko be pergalių, tačiau užsikabinti šiame lygmenyje pritrūko vos vieno įvarčio.

Viso čempionato metu galėjote sekti Lietuvos rinktinės pasirodymą portale hockey.lt bei „Hockey Lietuva“ „facebook'o“ paskyroje, kurioje dalinomės vaizdo turiniu - lietuvių įvarčiais, gražiausiais epizodais bei trenerių ir žaidėjų komentarais.

Pasibaigus čempionatui kviečiame dar kartą žvilgtelti į Lietuvos rinktinės kelią šių metų IIA divizione ir keturių minučių vaizdo klipe prisiminti įsimintiniausius įvykius.