Titulinis » Naujienos » Ketvirtasis "Devils" ekipos puolėjo Dainiaus Zubraus įvartis (VIDEO, klubas prarado galimybes žaisti atkrintamosiose)

2015-03-30
BNS informacija
 Ketvirtą įvartį 68-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (31 pergalė ir 45 pralaimėjimai; 74 tšk.) klubas patyrė penktą nesėkmę iš eilės ir atsisveikino su viltimi žaisti šio sezono atkrintamosiose varžybose.

Sekmadienį namuose 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) turėjo pripažinti trečią pergalę iš eilės iškovojusios keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliučios NHL pirmenybių lyderės Anahaimo "Ducks" (49 pergalės bei 29 pralaimėjimai; 105 taškai) komandos pranašumą.

Per 15 žaidimo minučių (15:10) Lietuvos ledo ritulininkas dusyk smūgiavo į svečių vartus, įvarčiu pasižymėjo trečiojo kėlinio pabaigoje (56:35) ir išvengė baudos minučių.

Be 4 įvarčių, iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 68 šio sezono rungtynes - 5 rezultatyvūs perdavimai ir 42 baudos minutės.

"Devils" vartininkas Cory'is Schneideris šiame mače atrėmė 23 varžovų metimus.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ryanas Kesleris (17:07) ir Francois'as Beaucheminas (41:39), o "Ducks" vartininko Johno Gibsono sąskaitoje - 26 atremti arenos šeimininkų metimai.