Titulinis » Naujienos » Kietoje ir lygioje kovoje „Energija“ apmaudžiai pralaimėjo „Chimik-2“ komandai (VIDEO)

2017-12-03
LRK „Energija“ inf.
 Šeštadienį Baltarusijos aukščiausioje lygoje Navapolacko „Chimik-2“ komandą 4:1 įveikę Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai to nepakartojo sekmadienio rungtynėse. Elektrėniečiai namuose po itin atkaklios ir kietos kovos patyrė pralaimėjimą rezultatu 2:4 (0:1, 2:1, 0:2).

Pirmasis kėlinys buvo labai panašus į šeštadienį vykusių rungtynių - nei viena komanda per daug neišsiskyrė, o žaidimas vyko drausmingai. Nors „Energijai“ visą kėlinį pavyko išvengti baudos minučių, tačiau pirmieji įvartį praleido būtent šeimininkai. Likus žaisti mažiau nei keturias minutes iki kėlinio pabaigos Kirilas Gusarovas (36:16) nuginklavo Aurimą Uscilą ir išvedė „Chimik-2“ ekipą į priekį - 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje svečių žaidėjui Stanislavui Suchomenkiukui (26:02) pavyko padvigubinti persvarą (2:0). Netrukus po to svečių žaidėjas Vadimas Korobovas šiukščiai sustabdė Artiomą Sidorovą, sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, elektrėniečiai pradėjo rodyti kur kas daugiau energijos puolime.

„Energija“ ilgam įsitvirtino varžovų zonoje ir nuolatos atakavo, o vienas iš A.Sidorovo smūgių pasiekė tikslą ir deficitas sumažėjo iki minimumo - 1:2.

Likus žaisti mažiau nei penkias minutes puikų smūgį iš vidutinio atstumo atliko Donatas Vitte (35:38, rez. perd. Mantas Marcinkevičius) bei rezultatas tapo lygus (2:2).

Kėlinio pabaigoje už neleistiną veiksmą 2+10 baudos minutėmis buvo nubaustas „Energijos“ žaidėjas Vainius Jankauskas.

Trečiame kėlinyje nei vienai ekipai kurį laiką nepavyko pasižymėti, tačiau likus žaisti mažiau nei aštuonias minutes sėkmė nusišypsojo „Chimik-2“ komandai, kuri po Dimitrijaus Malygino (47:57) įvarčio vėl išsiveržė į priekį - 3:2.

„Energija“ spaudė varžovus, tačiau neretai ir praleisdavo greitas svečių atakas, kurias nukenksmindavo tik patikimas A.Uscilos žaidimas.

Kėliniui tiksint paskutinėms sekundėms „Energija“ vartininką pakeitė aikštės žaidėju, tačiau tuo pasinaudoti nepavyko, o „Chimik-2“ ekipa dar pelnė įvartį į tuščius vartus.

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė Aurimas Uscila.

„Energija“ per 26 rungtynes yra iškovojusi 6 pergales ir su 19 taškų tarp keturiolikos komandų žengia dvyliktoje vietoje, tuo tarpu „Chimik-2“ ledo ritulininkai per 28 susitikimus iškovojo 9 pergales ir su 28 taškais užima vienuoliktą poziciją.

Kitas rungtynes „Energija“ žais jau Lietuvos čempionate, kuomet trečiadienį nuo 20:00 val. Elektrėnų ledo rūmuose susitiks su „Juodupės“ ekipa.