Titulinis » Naujienos » Kontrolinėse rungtynėse Lietuvos jaunimo rinktinė nusileido Baltarusijos klubui (VIDEO, visi įvarčiai)

2016-12-08
 Lietuvos jaunimo (U-20) rinktinė ketvirtadienio vakarą Elektrėnuose vienintelėse pasiruošimo pasaulio ledo ritulio čempionato IIA diviziono kovoms kontrolinėse rungtynėse 1:6 (0:2, 0:3, 1:1) nusileido Minsko BFSO „Dinamo“ jaunimo klubui, kuris žaidžia Baltarusijos aukščiausioje lygoje.

Lietuvos jaunimo rinktinė jau trečiąją minutę praleido įvartį, o trečiojo kėlinio pradžioje atsiliko 0:6.

Garbės įvartį lietuviams pelnė 17-metis Markas Kaleinikovas (55:05, Edgaras Protčenka).

Rungtynių pradžioje buvome pavargę ir sunkiai sekėsi vytis susižaidusius ir ne vieną dieną drauge praleidusius varžovus. Patiko tai, kad paskutinį kėlinį sužaidėme lygiosiomis. Penktadienį vakare žinosime galutinę komandos sudėtį. Šiuo metu rinktinės kontūrai jau aiškūs, liko keli klaustukai“,- po dvikovos sakė rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas Berndas Haake.

Šioje dvikovoje buvo leista pailsėti Emilijui Krakauskui ir Artūrui Laukaičiui.

Po šių rungtynių rinktinė padėkojo ir atsisveikino su Egidijumi Binkuliu ir Viliumi Bučiu.

Lietuvos jaunimas penktadienį turės dar dvi treniruotes ir šeštadienį autobusu išvyksta į Estiją, kur gruodžio 10-17 dienomis vyks pasaulio čempionato kovos.