Titulinis » Naujienos » Kontrolinėse rungtynėse Lietuvos rinktinė įveikė Kauno komandą

Kontrolinėse rungtynėse Lietuvos rinktinė įveikė Kauno komandą

2015-03-26
 Ketvirtadienio vakarą Elektrėnuose vykusiose draugiškose rungtynėse Lietuvos ledo ritulio rinktinė 9:1 (3:0, 1:0, 5:1) nesunkiai įveikė Kauno miesto komandą.

Lietuvos rinktinės kandidatai dvikovoje rungtyniavo ne stipriausios sudėties, kadangi dar ne visi ledo ritulininkai atvyko į rinktinės stovyklą.

Pirmajame kėlinyje žaibiškus įvarčius pelnė Paulius Gintautas (00:34), Mindaugas Kieras (02:40) ir Danielius Bogdziulis (03:03). Pirmosiose 20 minučių Kauno komandos vartus gynė Tadas Guliakas.

Antrajame kėlinuke Kauno miesto garbę ėmėsi ginti Lietuvos rinktinės puolėjas kaunietis Arnoldas Bosas, kuris pradėjo savo „pokerio“ šou. Po vienintelio jo įvarčio (36:56) antrajame kėlinyje, dar trys vienas po kito krito trečiajame (46:50, 47:26, 51:57). Tarp šių smūgių sugebėjo įsiterpti Dovydas Streckis (51:08), kuris pelnė vienintelį įvartį Kauno komandai.

Dar po įvartį Lietuvos komandai pelnė Jaunius Jasinevičius (53:51) ir P.Gintautas (59:43).

Lietuvos rinktinė planuoja sužaisti dar dvejas kontrolines rungtynes, varžovais turėtų būti gardino „Neman“ (Baltarusija) komanda.