Titulinis » Naujienos » Kovingose ir atkakliose rungtynėse „Baltija“ palaužė „Hockey Punks“

Kovingose ir atkakliose rungtynėse „Baltija“ palaužė „Hockey Punks“

2017-11-11
„Baltijos“ inf.
 Nors Lietuvos ledo ritulio rinktinei šiandien nepavyko klaipėdiečiams „Švyturio“ arenoje padovanoti pergalės prieš latvius, tačiau po „Baltijos iššūkio taurės“ turnyro vykusi Lietuvos čempionato dvikova pradžiugino uostamiesčio žmones.

Klaipėdos „Baltija“ ketvirtose sezono rungtynėse iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje sugebėjo jį susigrąžinti ir 6:4 (2:1, 2:2, 2:1) nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą, kurios sudėtyje buvo ir vienas iš Lietuvos rinktinės trenerių Šarūnas Kuliešius.

Rungtynės „Baltijos“ ekipai prasidėjo fantastiškai: jau pirmą minutę Matas Mikalauskas (00:59, rez. perd. Artūras Žukaitis) atidarė šeimininkų įvarčių sąskaitą (1:0).

Po šio įvarčio užsisuko tikra baudos minučių karuselė. Iš pradžių trys „Baltijos“ žaidėjai sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio ir kurį laiką šeimininkai žaidė trise prieš penkis, tačiau sugebėjo sėkmingai apsiginti. Vėliau per šiek tiek daugiau nei 2 minutes net keturi „Hockey Punks“ žaidėjai pažeidė taisykles, o paskutinę akimirką žaidžiant daugumoje kiekybine persvara pasinaudojo Michailas Jevstignejevas (8:53, rez. perd. Andrius Židkovas) bei padidino „Baltijos“ pranašumą iki dviejų - 2:0.

Visgi kėlinio pabaigoje „Hockey Punks“ žaidėjui Rokui Bacevičiui (19:29) pavyko įmušti pirmąjį savo šio sezono įvartį bei dar prieš pertrauką sumažinti svečių deficitą iki minimumo (1:2).

Antrame kėlinyje ir toliau vyko kieta kova, dėl kurios komandos neišvengė baudos minučių. Ant nubaustųjų žaidėjų suolelio atsisėdus dviems „Hockey Punks“ žaidėjams, Eimantas Noreika (26:19, rez. perd. M.Mikalauskas ir M.Jevstignejevas) išnaudojo kiekybinę persvarą ir „Baltijai“ sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą (3:1). Netrukus jau „Baltijos“ du žaidėjai pažeidė taisykles, o kiekybinę persvarą išnaudojo Š.Kuliešius (28:17, rez. perd. Algimantas Visockas).

Po šešių minučių Pavelas Bykovas (34:47, rez. perd. Viktoras Vaičiulionis) įmušė pirmąjį savo sezono įvartį bei vėl sugrąžino dviejų įvarčių persvarą „Baltijai“ (2:4).

Kėlinio pabaigoje „Baltija“ užsidirbo baudos smūgį, tačiau Artūro Švedavičiaus bandymą pelnyti įvartį sėkmingai atlaikė „Baltijos“ vartininkas Maksimas Ponomarenko.

Visgi vilniečiams dar prieš pertrauką pavyko pelnyti įvartį, kai pasižymėjo R.Bacevičius (38:37, rez. perd. Edvardas Ivankevičius).

Trečią kėlinį „Hockey Punks“ pradėjo labai greitu A.Švedavičiaus (40:33, rez. perd. Karolis Šlikas ir A.Visockas) įvarčiu bei pirmą kartą nuo pat rungtynių pradžios išlygino rezultatą.

Netrukus sėkmė vėl lydėjo „Baltijos“ komandą. Nors M.Mikalauskas sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, tačiau vienu žaidėju mažiau žaidę šeimininkai po Nikita Kozlovo (46:50) įvarčio vėl išsiveržė į priekį - 6:5.

Netrukus „Baltija“ vėl žaidė mažumoje, tačiau įvarčio svečiams pelnyti nepavyko.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti šiek tiek mažiau nei penkias minutes A.Židkovas (55:39, rez. perd. E.Noreika) įmušė penktą savo įvartį šiame sezone bei iki minimumo sumažino „Hockey Punks“ šansus pakovoti dėl pergalės.

Nors „pankai“ netrukus paprašė minutės pertraukėlės, tačiau įvarčių nebepelnė ir antrą kartą šiame sezone pripažino „Baltijos“ pranašumą.

Pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės Vilniuje baigėsi dramatiška „Baltijos“ pergale 6:5.

Visas rungtynes „Baltijos“ vartus gynęs M.Ponomarenko atrėmė 41 iš 45 varžovų smūgių, tuo tarpu „Hockey Punks“ vartus gynęs Justas Ramanauskas - 34 iš 40.

„Baltija“ surinko daugiau baudos minučių (22 prieš 16).

Po trečiosios pergalės šiame sezone „Baltija“ (8 tšk.) pakilo į trečią vietą ir tašku aplenkė šiandieninius varžovus „Hockey Punks“ (7 tšk.) ledo ritulininkus. Nuo antroje vietoje esančios „Kaunas Hockey“ komandos „Baltiją“ skiria 7 taškai, tačiau kauniečiai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Kitas rungtynes „Baltija“ žais jau sekmadienį 20:00 val., „Švyturio“ arenoje, prieš Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkus, tuo tarpu „Hockey Punks“ lapkričio 16-ą dieną namuose susikaus su „Kaunas Hockey“ ekipa.