Titulinis » Naujienos » Latvijoje - įvertinimas M. Kaleinikovui

Latvijoje - įvertinimas M. Kaleinikovui

2020-02-05
hockey.lt informacija
Lietuvos ledo ritulio rinktinės ir „Liepaja“ klubo puolėjas Markas Kaleinikovas sulaukė pripažinimo Latvijoje – lietuvis išrinktas geriausiu Latvijos aukščiausios lygos mėnesio žaidėju.
 
Mėnesio MVP titulą iškovojęs puolėjas sausį su klubu laimėjo keturis mačus iš penkių, o pats puolime buvo sunkiai sustabdomas. Stabiliai rezultatyvumo balus rinkęs M. Kaleinikovas pirmąjį 2020-ųjų metų mėnesį iš viso pelnė 4 įvarčius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.
 
Nors tai pirmasis toks apdovanojimas skirtas mūsų šalies atstovui, M. Kaleinikovas šiemet yra viena iš didžiausių Latvijos čempionato žvaigždžių. 40 rezultatyvumo balų leidžia jam žengti antroje rezultatyviausių lygos žaidėjų pozicijoje, o pagal pelnytus įvarčius (21) jam neprilygsta joks kitas Latvijos čempionato žaidėjas.
 
„Liepaja“ komanda, kurioje taip pat žaidžia Paulius Rumševičius ir Karolis Krasilnikovas, turnyrinėje lentelėje žengia antra. Iki reguliaraus sezono pabaigos likus žaisti šešis mačus ji jau beveik užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.