Titulinis » Naujienos » Latvijos ledo ritulininkai pasaulio čempionate iškovojo trečiąją pergalę (7 VIDEO)

2017-05-10
ELTA informacija
 Kelne (Vokietija) ir Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato trečiojo turo rungtynėse A grupėje antradienį Latvijos rinktinė 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) įveikė Italijos komandą ir iškovojo trečiąją pergalę.

Pergalingą įvartį 59-ąją min. įmušė Andris Džerinis.

9 taškus turintys latviai pirmauja A grupėje. Italai su 1 tašku užima septintąją vietą.

A grupėje antradienį Danijos rinktinė po baudinių serijos 4:3 (1:0, 2:0, 0:3; 0:0; 1:0) įveikė Slovakijos komandą.

Danai po dviejų kėlinių pirmavo 3:0, tačiau slovakams trečiajame kėlinyje pavyko išlyginti rezultatą. Pergalę Danijos ekipai lėmė Morteno Greno (Morten Green) realizuotas baudinys.

Slovakai (3 tšk.) A grupėje užima penktąją vietą, o danai (2 tšk.) - septintąją.

B grupėje Norvegijos ledo ritulininkai 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) nugalėjo Slovėnijos ekipą.

Antrąją pergalę iškovoję norvegai (6 tšk.) B grupėje žengia antri, o slovėnai (1 tšk.) užima septintąją vietą.

B grupėje Prancūzijos rinktinė taip pat po baudinių 4:3 (1:0, 0:2, 2:1; 0:0; 1:0) įveikė Šveicarijos ledo ritulininkus.

Pergalę prancūzams išplėšė baudinių serijoje taikliai smūgiavęs Stefanas da Kosta (Stephane da Costa).

Šveicarai (6 tšk.) B grupėje žengia antri, o prancūzai (5 tšk.) - ketvirti.

Pasaulio čempionate varžosi 16 komandų, suskirstytų į dvi grupes. Į ketvirtfinalį pateks po keturias kiekvienos grupės ekipas.