Titulinis » Naujienos » Latvijos ledo ritulininkai pasaulio čempionate pralaimėjo amerikiečiams (9 VIDEO, 3 dienos įvarčiai, 3 dienos "seivai")

2017-05-14
ELTA informacija
 Kelne (Vokietija) ir Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato penktojo turo rungtynėse A grupėje šeštadienį Latvijos rinktinė 3:5 (1:0, 2:3, 0:2) nusileido JAV ledo ritulininkams ir patyrė antrąją nesėkmę.

Įpusėjus antrajam kėliniui, latviai pirmavo 3:1, bet amerikiečiai iki kėlinio pabaigos išlygino rezultatą, o du įvarčiai trečiajame kėlinyje leido jiems švęsti pergalę.

JAV komandai įvarčius pelnė Džei Ti Komferis (J. T. Compher, 29 min.), Nikas Bjugstadas (Nick Bjugstad, 34), Džonis Godro (Johnny Gaudreau, 39), Endrius Kopas (Andrew Copp, 57) ir Dilanas Larkinas (Dylan Larkin, 59).

Latvijos ekipoje pasižymėjo Teodoras Blugeras (12), Kasparas Daugavinis (21) ir Oskaras Cibulskis (32).

A grupėje šeštadienį Rusijos rinktinė net 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) nugalėjo Slovakijos ekipą.

Vokietija 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) nugalėjo Italiją ir taškais pavijo ketvirtojoje vietoje žengiančią Latviją. Būtent latvių ir vokiečių mūšis turėtų lemti, kas iš šių komandų žais ketvirtfinalyje.

B grupėje Suomijos rinktinė po pratęsimo 3:2 (0:1, 2:0, 0:1; 1:0) įveikė Norvegijos ledo ritulininkus. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus beveik 2 min., įmušė Markusas Hanikainenas (Markus Hannikainen).

B grupėje Baltarusijos komanda 5:2 (1:2, 4:0, 0:0) pranoko Slovėnijos ledo ritulininkus.

Staigmeną pateikė Šveicarija, kuri atsilikusi 0:2, sugebėjo pavyti Kanados rinktinę, o pratęsimo metu ją ir palaužti 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 1:0).

Pasaulio čempionate varžosi 16 komandų, suskirstytų į dvi grupes. Į ketvirtfinalį pateks po keturias kiekvienos grupės ekipas.