Titulinis » Naujienos » Ledo ritulio čempionato finale – „Kaunas Hockey“ ir „Energija“ (VIDEO)

Ledo ritulio čempionato finale – „Kaunas Hockey“ ir „Energija“ (VIDEO)

2018-03-16
 Ketvirtadienio vakarą Kauno ledo arenoje vietos „Kaunas Hockey“ klubas 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) palaužė Vilniaus „Hockey Punks“ klubą ir tapo antruoju finalo serijos iki trijų pergalių dalyviu. Pirmoji į finalą jau anksčiau iškopė Elektrėnų „Energija“.

„Kaunas Hockey“ laimėjo sunkią pusfinalio seriją iki dviejų pergalių 2:1.

Iki šios dvikovos nė viena ekipa nelaimėjo namų aikštėje ir būtent ši pergalė atvėrė Kauno klubui kelią į finalą. „Kaunas Hockey“ pirmieji praleido įvartį, kai pasižymėjo Andrius Kaminskas (06:41, dauguma), tačiau vėliau jau patys išnaudojo A.Kaminsko pražangą ir kiekybinę persvarą įvarčiu pavertė Konstantinas Isajevas (13:51, dauguma).

Po minutės K.Isajevas pelnė dar vieną įvartį (15:50) ir kauniečiai išsaugojo šį pranašumą iki dvikovos pabaigos.

Antrojo kėlinio pabaigoje kiekybinę daugumą išnaudojo Vytautas Jagelavičius (39:33, dauguma).

Trečiajame kėlinyje iki minimumo persvarą sumažino Šarūnas Suchomlinas (43:01, dauguma) ir intriga grįžo, tačiau vilniečiai nesugebėjo išnaudoti nei dviejų varžovų pražangų, nei šeštuoju aikštės žaidėju pakeisto vartininko paskutiniąją rungtynių minutę.

Abi komandos į vartus metė po 22 kartus.

„Kaunas Hockey“ jau pirmojo sezono čempionate metu iškopė į finalą.