Titulinis » Naujienos » Ledo ritulio valdžios rinkimuose – neįtikėtinas balsavimo trileris, prezidentu išrinktas D.Zubrus

Ledo ritulio valdžios rinkimuose – neįtikėtinas balsavimo trileris, prezidentu išrinktas D.Zubrus

2018-07-27
hockey.lt informacija
 Vilniuje penktadienį įvykusiame asociacijos „Hockey Lietuva“ visuotiniame narių susirinkime 22 balsavimo teisę turintys nariai pirmu bandymu naujos valdžios neišrinko, tačiau išrinko ją antruoju itin įdomiai susiklosčiusiu bandymu. 
 
Po tarybos rinkimų, į kurios 9 vietas iškelta 16 kandidatų, balsavimo paaiškėjo, jog iškart atkrito 4 mažiausiai balsų surinkę kandidatai.  6 pateko į tarybą iškart, surinkę daugiau nei po 11 balsų. Likę 6 kandidatai surinko po 11 balsų ir jie turėjo varžytis dėl likusių trijų vietų taryboje.
 
Tačiau nelaukdami tolimesnio balsavimo, savo kandidatūras iš tarybos atsiėmė Mindaugas Marcinkevičius, perbalsavimo nelaukė ir savo kandidatūrą atsiėmė Vaidas Budrauskas. Iškart po jų kandidatūras atsiėmė Olegas Tarasovas, Andrejus Silinas,  Artūras Blažinskas, Gintaras Šabūnas. Netrukus po audringų kilusių diskusijų kandidatūrą atsiėmė ir Linas Paražinskas. Po tokių viražų už brūkšnio likę Remigijus Valickas, Vaclovas Gedvilas, Ramūnas Baltrūnas automatiškai pateko į tarybą, tačiau ir šie trys kandidatai nesutiko dirbti naujoje taryboje. Tada naujai išrinktoje taryboje atsisakė likti ir kandidatūras atsiėmė automatiškai į ją patekę Karolis Kubilius, Šarūnas Kuliešius. 
 
Naujai išrinkti Valdas Škadauskas, Petras Nausėda, Dalia Katulienė ir Eduardas Pavliukovas liko naujojoje taryboje, tačiau pagal įstatus keturi iš devynių dirbti taryboje negali, nes nesusidarė kvorumas.
 
Susirinkime kilo audringos diskusijos ir šachmatų terminais tariant „patinę“ situaciją imta spręsti kitu būdu. M.Marcinkevičius pasiūlė sudaryti sąrašą Valdui Škadauskui, kuris surinko daugiausiai balsų iš neatsiėmusių kandidatūros asmenų ir sudarė savo sąrašą pats. V.Škadausko sudarytame sąraše buvo M.Marcinkevičiaus, V.Budrausko, Š.Kuliešiaus, P.Nausėdos, O.Tarasovo, K.Kubiliaus, D.Katulienės, R.Valicko, V.Gedvilo kandidatūros. M.Marcinkevičius pristatė savo sąrašą: V.Budrauskas, R.Valickas,  V.Gedvilas, P.Nausėda, M.Marcinkevičius, A.Silinas, G.Šabūnas, Š.Kuliešius, O.Tarasovas.
 
Pirmajame sąraše nesutiko būti 5 pasiūlyti kandidatai, o sąrašą sudaręs V.Škadauskas naujų kandidatų nesiūlė. Po vėl kilusių audringų diskusijų buvo pasiūlyta nebesiūlyti naujų sprendimų ir susirinkimas penkiais susilaikiusiais balsais ir 17 balsų už išrinko naują, M. Marcinkevičiaus pasiūlytą tarybą, kurioje du nauji nariai lyginant su senąja taryba: P.Nausėda ir Š.Kuliešius. Tad ketverius metus "Hockey Lietuva" taryboje dirbs: V.Budrauskas, R.Valickas, P.Nausėda, M.Marcinkevičius, V.Gedvilas, A.Silinas, G.Šabūnas, Š.Kuliešius, O.Tarasovas.  
 
Po neįtikėtinai susiklosčiusių rinkimų atėjo eilė prezidento rinkimams. Juose buvo pasiūlyti du kandidatai: Dainius Zubrus ir P.Nausėda. Pastarasis po dviejų kadencijų pristatė savo darbus ir nubrėžė būsimas savo veiklos gaires. D.Zubrus trumpoje kalboje pabrėžė, jog laikas imtis naujų veiklų ir palikti susikurtą komforto zoną. Susirinkime dalyvavęs kitas NHL žaidęs lietuvis Darius Kasparaitis palaikė D.Zubraus kandidatūrą, pabrėžęs, jog ir P.Nausėda geras kandidatas. Pastarasis nusprendė atsiimti savo kandidatūrą. Prezidentu vienbalsiai išrinktas D.Zubrus.
 
Iki šių rimtiems pamąstymams peno davusių rinkimų buvo priimti kiti svarbūs šalies ledo ritulio sprendimai.
 
Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) reikalavimu asociacija balsavo dėl darbo asociacijoje apribojimo. KKSD visoms šalies federacijoms išsiuntė nurodymą, kad federacijos pačios nuspręstų, kiek kadencijų nepertraukiamai federacijoje gali dirbti išrinkti asmenys. Penkiais balsais prieš, 2 - susilaikius, 15 balsavus už nuspręsta, kad asociacijoje „Hockey Lietuva“ tiek tarybos nariai, tiek prezidentas ilgiausiai be pertraukos galės dirbti 2 kadencijas.
 
Susirinkime ne kartą buvo grįžta prie sėkmingo pasaulio čempionato Kaune, šių metų balandį Kauno „Žalgirio“ arenoje. Po ilgų diskusijų buvo nuspręsta 1000 eurų premija paskatinti visus 22 čempionate žaidusius ledo ritulininkus, prisidėjusius prie metų sporto renginio Lietuvoje sėkmės. Būtent po šio čempionato atsirado galimybė suformuoti finansinį rezervą, kurį visuotinis narių susirinkimas patvirtino. Nuo šiol „Hockey Lietuva“ privalo turėti 100 tūkstančių eurų finansinį rezervą, kurį naudoti galima tik visuotinio narių susirinkimo sprendimu.
 
Visuotiniame susirinkimui prezidentas Petras Nausėda pasiūlė visiems laikams 3-ąjį ledo ritulio rinktinės marškinėlių numerį palikti karjerą po 100 rungtynių rinktinėje baigusiam gynėjui Mindaugui Kierui.  Visuotinis susirinkimas vienbalsiai numerį skirti daugiausiai rungtynių Lietuvos rinktinėje sužaidusiam ir su ja po pasaulio ledo ritulio čempionato I-o B diviziono kovų balandį Kaune atsisveikinusiam per 20 metų nė vieno pasaulio čempionato nepraleidusiam rinktinės veteranui.
 
Tarybos narių rinkimų rezultatai (pavardė vardas, surinktų balsų skaičius):
1. Paražinskas Linas 19 atsiėmė kandidatūrą
2. Kuliešius Šarūnas 13 atsiėmė kandidatūrą
3. Škadauskas Valdas 12
4. Marcinkevičius Mindaugas 12 atsiėmė kandidatūrą
5. Blažinskas Artūras 12 atsiėmė kandidatūrą
6. Tarasov Oleg 12 atsiėmė kandidatūrą
………………………………………………………………………………………………………………………………..
7. Nausėda Petras 11
8. Silinas Andrejus 11 atsiėmė kandidatūrą
9. Katulienė Dalia 11
10. Kubilius Karolis 11 atsiėmė kandidatūrą
11. Šabūnas Gintaras 11 atsiėmė kandidatūrą
12. Budrauskas Vaidas 11 atsiėmė kandidatūrą
_____________________________________________________________________
13. Pavliukovas Eduardas 10
14. Valickas Remigijus 10 atsiėmė kandidatūrą
15. Gedvilas Vaclovas 10 atsiėmė kandidatūrą
16. Baltrūnas Ramūnas 3 atsiėmė kandidatūrą
 
 
 
 
 
 

Komentuoti

Daliagohome!, 2018-08-05 01:14:49
Kokio bbio ten daro katuliene? Negali suvesti galus savo "filarmonijoje", treneriai bega nuo supervadoves kaip gejai nuo grazulio (liko tik vienas treneris Mauras)bet vistiek lenda prie lovio! sedek savo "akademijoje", surask trenerius savo kontorai (jei surasi durniu) arba grizk i šeima!
To nesuprantanc, 2018-08-01 14:31:52
Valdai baik komentarus rasineti :)
Nesuprantanciam, 2018-08-01 10:34:04
Kokia federacija- tokie ir jos rinkimai. Bent jau nerasinetu straipsniu apie savo vidinius, provoncijos lygio tipo trilerius. Dzuokeriai!
Zbignew Nimency, 2018-07-30 20:03:30
Nieko nesuprantu kas bus federacijoi vieni išeina kiti pareina treti slapstosi ketvirti dar kažkokia xujnia sugalvoja. Kažkoks debilavozas.
veidukai, 2018-07-30 08:37:44
@Nauseda- why the long face? LOL!
Bablozavodas, 2018-07-29 23:16:57
Tai duokit man Vovai nors metus pavadovauti nes noriu pajausti kaip bablo vaikšto o paskui galit pjautis vienas su kitu o aš veliau paviešinsiu visiems xoxejistams kas ten per virtuve.
Ex, 2018-07-29 18:34:54
Skadauskas.
To ttt, 2018-07-29 15:06:18
Kas tas ex?
ttt, 2018-07-29 12:13:47
matau gal tauta nesuprato kas vyksta. Exvagis bande vel susigrazinti federacijos vaira i savo rankas. Pirmas balsavimas parode kad tauta padalino dirbancius ir exvagiu atstovus mazdaug po lygiai (11 -12 balsu). Taigi tie kurie sukure dabartine ledo ritulio struktura, pasake: "OK, jei vienodai pasitikit mumis ir exvagim, tai mes visi pasitraukiam ir atiduodam viska kas sukurta gerbiamam exvagiui". Tada beliko jam surasti 4 pritariancius ir imtis naujos valdymo epochos. Tauta laiku atsitokejo ir i exvagies komanda sutiko eiti tik 3 zmones, kurie siaip gal ir nera blogi zmones is esmes. Siaip prezidentas finansu nevaldo, todel nereiketu pergyventi del prezidento. Prezidentas, kaip ir tikroj valstybej yra atstovas uzsieniui - federacijos veidas pasaulyje. Petras nebuvo blogas prezidentas, bet Dainius bus dar geresnis, turintis siek tiek daugiau zinomumo tarptautiniu mastu. Petro gerbejai irgi neturetu liudeti, nes Petras bus tarybos nariu, turinciu 1 is 9 balsu, kurie formuos ledo ritulio politika ateinancius 4 ar net 8 metus. Sekmes visiems.
Kiushka, 2018-07-29 10:52:37
Kai asociacijos finansus apribo tai Petrui ir co nelabai ta asociacija ir idomi. Visi gi puikiai supranta kas prie ko
Toniui, 2018-07-29 10:13:18
pagal rave visus reikejo paleisti namo. Petras su draugeluais sugalvojo pavadovauti. Kai jam atidave federacija i rankas pats isigando. As taip supratau is sitos rasliavos. Taigi isrinko keturis pasikviesk bet koki penkta ir eik dirbt. Ko negerai? Paskaitik kokie keturi neatsisake, visi atsisake o tie neatsisake.
Super, 2018-07-29 08:48:47
Prezidentas - nerealus pasirinkimas! 100% sutinku- LT ledo ritulys ir jo pletra yra stagnacijos epochoj! Laikas iseiti is comfort zonos ir keistis! #yeswecan
Tony, 2018-07-29 04:10:50
Reiktu,kad sita turgu IIHF pamatytu,tai zinotu su kuo turi reikala.Baisu isrenka atsiema vel kandidatuoja.Atsiemiai kandidatura eini uz duru reiskias nenori po to vel nori ir viskas tapacia diena.Del Zubraus jis tikrai geras zmogus,bet uz juru mariu tikrai nesukontroliuos kur lesos vaiksto,nes tik popierius matys,o sutikrint ne taip lengva.Manau vietinis butu buve geriau,bet kodel nebuvo daugiau kandidatu neaisku.Kazkam tai tikrai naudinga.Anyway aciu Petrui uz darba,nesustok tobuleti
raseivaiu, 2018-07-28 17:46:19
kaip visad, prirasyta dax...., bet neaisku nix.... Tik tas rasantis tikriausiai suprato ka parase.
jopapa, 2018-07-28 15:46:43
Jokio konkretumo...kaip visada-tai kokia dabar ta "taryba"???
Svogeriams, 2018-07-28 11:40:55
Tai gal sudarom taryba is futbolo komamdu atstovu? Ot pakiltu ledo ritulys...
To Vovai, 2018-07-28 07:26:57
Tai aš ir sakau kad perrinkit mane tai prišiksim visur net i xokes taše
Svogeri atsakyk, 2018-07-27 23:23:08
Cia kurie susije?
Svogeriu taryba, 2018-07-27 23:18:40
o teisiskai normalu ir tai nera privaciu ir viesu interesu susikirtimas, kai tarybos nariai susije su ledo ritulio mokyklomis?
Vovai, 2018-07-27 23:14:55
Sikanciu traukinys nelaukia....
1 2 Pirmyn