Titulinis » Naujienos » Lemiama Kauno „Velnių“ pergalė prieš Naujosios Vilnios „Orakulą“

Lemiama Kauno „Velnių“ pergalė prieš Naujosios Vilnios „Orakulą“

2018-03-22
Kovo 21 d. Vilniuje sužaistos rungtynės tarp „Orakulo“ ir „Velnių“ dėl aukščiausios LRML čempionato pozicijos. Kauno ledo ritulininkai „Orakulo“ komandai – vis dar neįkandamas riešutas. Kaip ir pirmajame rate, pergalės skoniu mėgavosi „Velniai“, o vartininkas Domantas Butkus išsaugojo „sausus“ vartus – 0:3 (0:0, 0:1, 0:2).

Pirmąjį kėlinį kova dėl ritulio buvo apylygė ir nė viena iš komandų įvarčių nepelnė.

Antrojo kėlinio pradžioje „Orakulo“ ledo ritulininkai buvo praradę discipliną ir ėmė dažnai klysti, tačiau „Velniai“ nesugebėjo palaužti vilniečių gynybos net žaisdami daugumoje. Ledai pajudėjo tik baigiantis kėliniui. Prieš kiekybinį pranašumą turėjusį „Orakulą“ rezultatyviai sužaidė kauniečių tandemas: 28-ąją minutę, gavęs perdavimą iš Karolio Janušausko, ritulį į vartus pasiuntė Tadas Čepkauskas (0:1).

Paskutinio kėlinio metu mūšis dėl kiekvieno aikštės centimetro tapo aršesnis, o kauniečių pranašumas ėmė ryškėti dar labiau. 42-ąją minutę, greitos atakos metu, Simas Bakus rado neapsaugotą viršutinį „Orakulo“ vartų kampą ir pelnė antrąjį Kauno „Velnių“ įvartį (0:2). Rezultatyvų perdavimą atliko Benas Jakšys. Naujosios Vilnios „Orakulo“ viltis palaidojo dar vienas kauniečių įvartis: po Beno Jakšio perdavimo 55-ąją minutę ritulį į vartus įbruko Algirdas Domarkas (0:3). Likusių penkių rungtynių laiko minučių „Orakului“ pelnyti garbės įvarčiui neužteko.