Titulinis » Naujienos » Lengva Kauno „Velnių“ pergalė

Lengva Kauno „Velnių“ pergalė

2014-11-25
 Pirmadieno vakarą Kauno ledo arenoje įvyko rungtynės tarp Kauno „Velnių“ bei Kauno „Sparnų-Staklių“ ekipų. Rungtynėse įtikinamu rezultatu  11:3 (3:2, 2:0, 6:1) pergalę šventė šeimininkai - Kauno „Velniai“.

Pirmame rungtynių kėlinyje neatrodė, kad „Velniai“ sugebės lengvai gauti tris taškus. Į Tado Čepkausko (01:24) įvartį „Sparnai-Staklės“  atsakė Mariaus Černiausko (07:39) tiksliu metimu. Tačiau tai buvo vienintelis kartas rungtynėse, kai  rezultatas tapo lygiu. Vėliau „Velniai“ įmušė du greitus įvarčius - Giedrius Šeputis (09:11), Tadas Čepkauskas (09:22). O praėjus 7 minutėms „Sparnai-Staklės“  bandė kabintis į žaidimą, kai pasižymėjo Vaidas Gervė (16:22).

Iki pirmojo kėlinio likus žaisti mažiau nei minutę tarpusavyje susimušė ant „Sparnų-Staklių“ atsarginio suolelio sėdėję žaidėjai.

Antrajame bei trečiajame kėliniuose žaidimas vyko be didesnės intrigos. Atrodo, kad “Sparnų-Staklių“ vidiniai konfliktai pilnai sužlugdė komandinę dvasią ir norą nugalėti. Iki rungtynių pabaigos žaidimas dažniausiai vyko Kauno „Sparnų-Staklių“ gynybos zonoje.

Po šio pralaimėjimo „Sparnai-Staklės“ nukrito į paskutinę turnyrinė lentelės vietą, o „Velniai“ surinkę šešis taškus dalinasi trečia-ketvirtą vietą su Marjampolės „Sūduva“.

„Velniai“ - „Sparnai-Staklės“  11:3 (3:2, 2:0, 6:1).
„Velniai“: Tadas Čepkauskas 5 įvarčiai, Karolis Janušauskas 2 įvarčiai, Kęstutis Merkelevičius, Giedrius Šeputis, Paulius Palubinskas, Irmantas Kupčiūnas po įvartį.
„Sparnai-Staklės“: Marius Černiauskas 2 įvarčiai, Vaidas Gervė 1 įvartis.