Titulinis » Naujienos » Lietuvių supykdyti britai išsiliejo ant Korėjos, rumunai tik pabaigoje palaužė ispanus

2019-01-14
hockey.lt inf.
 Antradienį Taline vykstančiame pasaulio U-20 IIA diviziono čempionate pergales iškovojo Rumunijos ir Didžiosios Britanijos rinktinės.

Pirmose dienos rungtynėse rumunai po 55-ą minutę pelnyto įvarčio 3:2 (1:2, 0:1, 0:1) palaužė Ispanijos ledo ritulininkus.

Ispanai gerokai visus nustebino, kai pirmame kėlinyje per beveik keturias minutes įmušė du įvarčius: pasižymėjo Aronas Sarmiento (7:02) ir Pablo Zaballa (10:42).

Visgi dar pirmojo kėlinio pabaigoje Andrei Filipas (18:19) sugebėjo sumažinti rumunų deficitą iki minimumo (1:2).

Antrojo kėlinio viduryje rezultatą išlygino Zsoltas Reszeghas (33:41), o pergalingą įvartį susitikimo pabaigoje įmušė Eduardas Casaneanu (54:36).

Rumunijos ledo ritulininkai atliko 44 smūgius į vartus ir užsidirbo tik 2 baudos minutes, tuo tarpu ispanai smūgiavo 37 kartus ir buvo nubausti 4 baudos minutėmis.

Antrose dienos rungtynėse vakar lietuvių įveikti britai net 13:1 (3:0, 5:0, 5:1) sutriuškino Korėjos ledo ritulininkus, su kuriais Lietuvos ledo ritulininkai susikaus tik paskutinėse čempionato rungtynėse.

Nepaisant to, kad rezultatas daugiau nei triuškinantis, tačiau Didžioji Britanija metė mažiau kartų į vartus (40) nei tai padarė pralaimėtose rungtynėse su Lietuva (54). Britai šiose rungtynėse užsidirbo 6 baudos minutes, tuo tarpu Korėjos ekipa atliko 19 metimų į vartus ir surinko 12 baudos minučių.

Antradienį čempionate laisva diena, o trečiadienį lietuviai nuo 13:00 val. susikaus su Rumunija, 16:30 val. Korėja susitiks su Ispanija, o nuo 20:00 val. sirgaliai išvys Didžiosios Britanijos ir Estijos susitikimą.

Pasaulio IIA diviziono čempionate Taline dėl aukso medalių ir vietos IB grupėje lietuviai kovoja su Didžiąja Britanija, Rumunija, Estija, Ispanija ir Korėja.

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rumunija           2   1   1   0    0     5:3    5
2. Lietuva            1   1   0   0    0     6:4    3
3. Didžioji Britanija 2   1   0   0    1    17:7    3
4. Estija             1   1   0   0    0     2:1    3
5. Korėja             2   0   0   1    1    2:15    1
6. Ispanija           2   0   0   0    2     3:5    0