Titulinis » Naujienos » Lietuvos ledo ritulio čempionate „Energija“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės (VIDEO)

2016-12-01
 Pergalių tradiciją Lietuvos ledo ritulio čempionatuose tęsia Elektrėnų „Energija“, trečiadienio rungtynėse namuose 5:2 (3:2, 1:0, 1:0) įveikusi Rokiškio „Rokiškį“.

Šioje dvikovoje į „Rokiškio“ komandos vartus grįžo Simas Baltrūnas, kuris Baltarusijos čempionate padeda „Energijai“. Pastarosios vartuose stovėjo Aurimas Uscila.

Šeimininkai susidūrė su rimtu pasipriešinimu, nors patys nuo rungtynių pradžios nepersistengė.

Grubiose rungtynėse, kuriose komandos surinko net 60 baudos minučių, „Energija“ du kartus pirmavo po Deivido Kazlausko (02:33) ir kuriozinio Manto Marcinkevičiaus (09:44) įvarčių,  o Kasparas Šutas (06:20) ir Tomas Jasinevičius (17:54) du kartus lygino rezultatą.

„Energija“ dar pirmojo kėlinio pabaigoje pabėgo po Aivaro Bendžiaus įvarčio į rūbinę (19:49).

Antrajame ir trečiajame kėlinyje po įvartį nugalėtojams pridėjo M.Marcinkevičius (34:48) ir Vytautas Jagelavičius (54:19, dauguma).

Beje, trečiojo kėlinio viduryje tarpusavyje susipešė K.Šutas ir elektrėniškis Povilas Verenis.

„Energijos“ vartininkas A.Uscila atrėmė 26 metimus iš 28, S.Baltrūnas – 51 iš 56.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks šįvakar Vilniuje, kur laukiama viena įdomiausių šio sezono kovų – „Hockkey Punks“ prieš „Juodupę“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          7  7  0  0   0   51:15  21
2. Vilniaus „Hockey Punks“       8  4  1  0   3   37:27  14
3. Juodupės „Juodupė“            5  3  1  0   1   26:9   11
4. Rokiškio „Rokiškis“           7  2  0  1   4   18:26   7
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“   7  1  0  1   5   15:43   4
6. Kauno „Tigrai“                6  1  0  0   5   12:39   3