Titulinis » Naujienos » Lietuvos U-16 rinktinė po atkaklios kovos ir antrakart pralaimėjo lenkams (VIDEO)

2019-11-12
 Praėjusį savaitgalį Vilniaus „Pramogų“ arenoje įvyko dvi rungtynės U-16 rinktinių lygmenyje tarp Lietuvos ir Lenkijos rinktinių.

Po nesėkmės pirmajame mače 2:10 šeštadienį, lietuviai kur kas aktyviau priešinosi varžovams atsakomojoje dvikovoje, tačiau ir vėl pergale 4:5 džiaugėsi svečiai iš Lenkijos.

Rungtynės klostėsi permainingai: mūsų šalies atstovai pasižymėjo pirmieji, o varžovai į tai dar pirmajame kėlinyje atsakė trimis tiksliais metimais. Visgi, jaunieji ledo ritulininkai nepalūžo ir antrajame kėlinyje sušvelnino, o trečiajame galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tiesa, rungtynių pabaiga priklausė varžovams, kurie sugebėjo išplėšti pergalę ir antrose tarpusavio rungtynėse.