Lietuvos U-18 rinktinė Elektrėnuose sužais dvejas draugiškas rungtynes |
2018-03-25
Šeštadienį Aleksejaus Nikiforovo vadovaujamos Lietuvos iki aštuoniolikos metų (U-18) ledo ritulio rinktinės kandidatai Elektrėnų ledo rūmuose pradėjo šešias dienas trunkančią treniruočių stovyklą, po kurios geriausi tokio amžiaus Lietuvos ledo ritulininkai išvyks į Taliną bei dėl medalių kausis pasaulio U-18 ledo ritulio čempionato II-ojo diviziono A grupės čempionate.
Treniruočių stovyklos metu lietuviai sužais ir dvejas draugiškas rungtynes, kai į Elektrėnų ledo rūmus atvyks Minsko „Dinamo“ ledo ritulininkai.
Antradienį U-18 rinktinė ir „Dinamo“ ledo ritulininkai susikaus nuo 18 val., o trečiadienį - nuo 10:30 val. Abejos rungtynės yra atviros sirgaliams ir patekimas į jas - nemokamas.
Pasaulio U-18 ledo ritulio čempionato IIA divizione lietuviai balandžio 1-7 dienomis susikaus su Australijos, Korėjos, Lenkijos, Estijos ir Didžiosios Britanijos bendraamžiais.
Eil nr | Žaidėjas | Nr | Poz | Gimimo data | Klubas |
1 | Motiejūnas Dominykas | 3 | G | 20000319 | Potomac Patriots, USPHL |
2 | Arbačiauskas Rokas | 21 | G | 20000517 | D.Kasparaičio LRM |
3 | Domeika Arvydas | 5 | G | 20000520 | Dallas Snipers, WSHL |
4 | Rumševičius Paulius | 2 | G | 20000525 | Energija Elektrėnai |
5 | Macijauskas Paulius | 18 | G | 20000719 | Rice Memorial Prep, USHS |
6 | Stankius Mantas | 4 | G | 20000828 | Energija Elektrėnai |
7 | Fedorovičius Justas | 31 | G | 20001221 | Geležinis Vilkas |
8 | Šumskas Karolis | 32 | G | 20010120 | D.Kasparaičio LRM |
9 | Jokubynas Vėjas Vytautas | 24 | G | 20010214 | Okanagan, CAN |
10 | Silinas Avgustinas | 33 | G | 20010405 | Geležinis Vilkas |
11 | Milašius Titas | 28 | G | 20010502 | D.Kasparaičio LRM |
12 | Marcinkevičius Herkus | 8 | G | 20010831 | Lugano U17, SUI |
1 | Gudonis Evaldas | 27 | P | 20000410 | Kaunas Hockey |
2 | Binkulis Egidijus | 14 | P | 20000530 | Liepaja Juniors, LV |
3 | Silin Tomaš | 23 | P | 20000625 | Geležinis Vilkas |
4 | Mukovoz Dino | 10 | P | 20000818 | Long Beach Sharks, NA3HL |
5 | Numavičius Nikodemas | 16 | P | 20000913 | Geležinis Vilkas |
6 | Jankauskas Vainius | 13 | P | 20001020 | D.Kasparaičio LRM |
7 | Steponavičius Eimantas | 19 | P | 20001108 | D.Kasparaičio LRM |
8 | Krasilnikovas Karolis | 22 | P | 20010112 | Energija Elektrėnai |
9 | Misiukas Arnas | 9 | P | 20010209 | Geležinis Vilkas |
10 | Miliūnas Martynas | 6 | P | 20010412 | D.Kasparaičio LRM |
11 | Mažulis Timonas | 12 | P | 20010428 | IFK Ore, (J18 Div1) SWE |
12 | Washco Lukas | 7 | P | 20010516 | Okanagan, ( U20 EBYSL) AT |
13 | Piazenko Nikita | 15 | P | 20010727 | Herning U17, DEN |
14 | Grinius Martynas | 17 | P | 20011106 | Kiekko-Vantaa, (B2 SM-sarja) FIN |
15 | Tuchto Martin | 37 | P | 20011206 | Geležinis Vilkas |
16 | Mikalauskas Matas | 35 | P | 20020521 | HC Baltija |
17 | Noreika Eimantas | 36 | P | 20020525 | HC Baltija |
18 | Šusterovas Jaromir | 26 | P | 20020829 | Geležinis Vilkas |
1 | Lubys Laurynas | 1 | V | 20001206 | SaiPa, (B Mestis) FIN |
2 | Petiul Martin | 30 | V | 20001228 | Geležinis Vilkas |
3 | Nausėda Faustas | 50 | V | 20010107 | Kiekko-Vantaa, (B2 SM-sarja) FIN |
4 | Ramanauskas Tadas | 25 | V | 20010201 | Odense IK, DEN |
Oficialūs asmenys | |||||
1 | Nikiforov Aleksej | Treneris | |||
2 | Jadkauskas Andrius | Trenerio asistentas | |||
3 | Baltrūnas Simas | Trenerio asistentas | |||
4 | Rancevas Evgenijus | Techninis darbuotojas | |||
5 | Dubrovskij Piotr | Medicina | |||
6 | Silinas Andrejus | Vadovas | |||
7 | Pacauskas Titas | Media |