Titulinis » Naujienos » „Lokiai“ įrodė pranašumą prieš „Feniksą“ (FOTO)

„Lokiai“ įrodė pranašumą prieš „Feniksą“ (FOTO)

2017-04-22
 Balandžio 21 d. ant ledo pečius surėmė patyrę „Lokių“ ir ambicingi „Fenikso“ ledo ritulininkai. Kadangi pirmosios rungtynės tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis, varžovų motyvacija siekti pergalės buvo stipri.

Pirmojo kėlinio metu buvo pelnytas vienintelis įvartis: 11-ąją minutę po Povilo Jansono perdavimo taiklų metimą į „Lokių“ vartus atliko Andris Matisons (1:0).

Atmosfera ledo arenoje pradėjo kaisti gana anksti. Kilus susitumdymui prie „Fenikso“ vartų po dvi minutes ant baudų suolelio „užsidirbo“ Povilas Jansonas bei Piotras Ščerbakas. Po keletos minučių neleistinai emocijas išliejo ir dar vienas „Lokių“ atstovų: Darius Budranovas ant baudų suolelio prisėdo dešimčiai minučių. Netrukus išsibalansavusi „Lokių“ gynyba nesugebėjo atremti „Fenikso“ trijulės puolimo: po Justino Račkos ir Andrio Matisons perdavimų ritulį į „Lokių“ vartus pasiuntė Povilas Jansonas (2:0).

„Lokiai“ ėmėsi pirmųjų rungtynių metu pasiteisinusios taktikos: trečiąjį kėlinį žaidė aktyviau, susikaupę ir daugiau nebeklydo. Praėjus 19 sekundžių nuo kėlinio pradžios pirmąjį „Lokių“ įvartį įmušė Borisas Ščemelevas (2:1). Suklydus vienam iš „Fenikso“ žaidėjų „Lokiai“ puikiai sužaidė daugumoje: po Sergejaus Rybakovo perdavimo tiksliai į „Fenikso“ vartus smūgiavo Darius Budranovas (2:2). 48-ąją minutę į „Lokių“ vartus įskriejo Vyčio Rožuko mestas ritulys (3:2). Visgi patyrusių ledo ritulininkų spaudimas buvo didesnis: 53-iąją minutę individualų įvartį pelnė Borisas Ščemelevas (3:3), o galiausiai rezultatą „Lokių“ komandos naudai persvėrė Sergejaus Rybakovo įvartis (3:4). Paskutiniąją minutę „Feniksas“ savo vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau rezultatyvios atakos suregzti nepavyko.

„Lokių“ komandoje geriausi buvo: Borisas Ščemelevas (2 įvarčiai), Sergejus Rybakovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Darius Budranovas (1 įvartis), Aleksejus Kirija, Miroslovas Stankevičius (1 perdavimas).

„Fenikso“ gretose sužibėjo Andris Matisons, Povilas Jansonas (1 įvartis, 1 perdavimas), Vytis Rožukas (1 įvartis), Ignotas Poderis (1 perdavimas).