Titulinis » Naujienos » „Lokiai“ pateikė staigmeną ir nugalėjo grupės lyderį „Meteorą“

„Lokiai“ pateikė staigmeną ir nugalėjo grupės lyderį „Meteorą“

2017-02-19
Vasario 15-ąją ant ledo susitiko LRML čempionato A grupės turnyrinėje lentelėje paskutinę vietą užimantys „Lokiai“ ir aukščiausioje pozicijoje esantis „Meteoras“. „Meteoro“ ledo ritulininkai nepelnytai nuvertino varžovus ir tai jiems kainavo pergalę. „Lokiai“ priešininkus nugalėjo rezultatu 6:2 (1:1, 3:0, 2:1).

Pirmojo kėlinio kova buvo permaininga. 6-ąją rungtynių minutę „Meteorui“  įvartį pelnė Gintautas Bulauka (0:1). „Meteoro“ gynėjus „Lokiai“ pergudravo tik kėlinio pabaigoje: išlyginamąjį įvartį pelnė Sergejus Rybakovas (1:1).

Antrojo kėlinio metu „Lokiai“ nepraleido progos pasinaudoti „Meteoro“ silpnomis vietomis. Prasidėjus kėliniui įvartį pelnė vienas rezultatyviausių „Lokių“ žaidėjų – Viačeslavas Ten (2:1). „Lokiai“ tempo nelėtino. Po poros minučių, žaidžiant mažumoje, į varžovų vartus taikliai smūgiavo Darius Budranovas (3:1). „Meteoras“ sėkmingai nuo oponentų atakų gynėsi beveik visą likusį antrojo kėlinio laiką. Visgi kėlinio pabaigoje „Meteoro“ vartuose atsidūrė Sergejaus Rybakovo mestas ritulys (4:1).

Paskutinio kėlinio žaidimo eigai vėl dirigavo „Lokiai“. Privertę prasižengti varžovus ir sėkmingai sužaidę daugumoje „Lokiai“ vėl padidino skirtumą: į „Meteoro“ vartus ritulį pasiuntė Miroslovas Stankevičius (5:1). Grubios kovos priešvartyje metu traumą patyrusiam „Lokių“ vartininkui Eduardui Stankevičiui prireikė mediko pagalbos, tad gynybai teko užduotis dar atkakliau ginti savo vartus. 58-ąją minutę teisėjas įskaitė antrąjį „Meteoro“ įvartį (5:2). Įvarčio autoriai – perdavimą atlikęs Marius Šalomskas ir įvartį pelnęs Mantas Buika. Tačiau paskutiniąją rungtynių minutę Viačeslavas Ten taikliu smūgiu skirtumą atstatė (6:2).

„Lokių“ gretose geriausi buvo Viačeslavas Ten (2 įvarčiai, 3 perdavimai), Sergejus Rybakovas (2 įvarčiai), Darius Budranovas (1 įvartis, 2 perdavimai), Miroslovas Stankevičius (1 įvartis, 1 perdavimas).

„Meteoro“ komandoje pasižymėjo Gintautas Bulauka, Mantas Buika (1 įvartis), Marius Šalomskas (2 perdavimai).