Titulinis » Naujienos » LRK „Žalgiris“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę

LRK „Žalgiris“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę

2014-10-28
Dar vieną įspūdingą pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris antradienį Elektrėnuose net 9:2 (1:1, 7:1, 1:0) sutriuškino pajėgią Klino „HC Klin“ (Rusija) komandą.

Pirmasis kėlinys svečiams nežadėjo nieko blogo. Jie netgi pirmavo po tikslaus Vladislavo Lomakino (3:20 min.) smūgio. Tiesa, tame pačiame kėlinyje pusiausvyrą atstatė lietuvis Ilja Četvertakas (18:00).

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos taip pat apsikeitė įvarčiais – į tikslų Vadimo Mustafajevo (23:16) smūgį atsakė „HC Klin“ žaidėjas Maksimas Tebenkovas (30:19). Lemiamas rungtynių lūžis įvyko antroje kėlinio pusėje. Žalgiriečiai vos per kiek ilgesnę nei 8 min. atkarpą įmušė net 6 įvarčius ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus – du kartus pasižymėjo lietuvis Edvinas Boroška (33:25 ir 38:30), o po kartą svečių vartininką nuginklavo Ivanas Chodulovas (31:26), Aleksandras Prochorovas (34:18), Glebas Chvolesas (37:23) ir Pavelas Širokovas (39:52). Paskutiniame rungtynių trečdalyje tašką padėjo Pavelas Filčenkovas (54:32).

Šiose rungtynėse ypač pastebimi buvo Lietuvos ledo ritulininkai. Be jau minėtų I.Četvertako ir E.Boroškos pasižymėjo ir kiti du lietuviai: Danielius Nomanovas atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o Ugnius Čižas kartą tiksliai asistavo komandos draugui.

Trečiadienį šios dvi komandos Elektrėnuose susitiks dar kartą.

„HC Žalgiris“ (38 tšk.) liko 5-oje Vakarų konferencijos vietoje, o „HC Klin“ (32 tšk.) išsaugojo 7-ą vietą tarp 17 komandų.