Titulinis » Naujienos » LRK "Žalgiris“ išplėšė pratęsimą, bet po baudinių serijos pralaimėjo pirmąsias rungtynes Elektrėnuose

2014-09-16
 Naujajame Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) sezoną pirmąsias rungtynes savo arenoje sužaidė „HC Žalgirio“ ledo ritulininkai.

Elektrėnuose vykusiose permainingose rungtynėse žalgiriečiai po baudinių serijos 4:5 (2:1, 0:3, 2:0, 0:0, 0:1) nusileido blankiai sezoną pradėjusiam ir pirmą pergalę iškovojusiam Sarovo „Raketa“ (Rusija) klubui.

Pačioje rungtynių pradžioje svečius į priekį išvedė Michailas Rumyninas (3:41 min.), bet dar pirmajame kėlinyje po tikslių Pavelo Širokovo (12:00) bei Ivano Chodulovo (16:26) smūgių žalgiriečiai persvėrė rezultatą savo naudai.

Itin nesėkmingas Lietuvos klubui buvo antrasis kėlinys, kai „Raketa“ du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą, o dar vieną įvartį pridėjo žaidimui vykstant penkiese prieš penkis. Svečių gretose pasižymėjo M.Rumyninas (20:47), Vladislavas Šalajevas (34:39) ir Jevgenijus Žarionovas (39:34).

Žalgiriečiams atsitiesti pavyko trečiajame kėlinyje, kuriame įvarčius pelnė ir pratęsimą išplėšė I.Chodulovas (47:50) bei Eemeli Skantzas (49:48). Per papildomas 5 rungtynių minutes įvarčių nebuvo pelnyta, o baudinių serijoje vienintelį tikslų smūgį atliko M.Rumyninas. „HC Žalgirio“ vartus pirmuosius du kėlinius gynė Pavelas Prokofjevas, o vėliau jį pakeitė Vadimas Miščiukas.

Šiose rungtynėse žaidė keturi lietuviai: Edgaras Protčenko baudinių serijoje smūgiavo netiksliai ir užsidirbo 2 baudos min., Danielius Nomanovas gavo 6 baudos min., Ilja Četvertakas ant nubaustųjų suolelio praleido 2 min., o Edvinas Boroška nepasižymėjo.

Trečiadienį Elektrėnuose šios dvi komandos susitiks dar kartą.

„HC Žalgiris“ (7 tšk.) Vakarų konferencijoje užima 9-ą vietą, o „Raketa“ (2 tšk.) pakilo į 13-ą poziciją tarp 18 klubų.