Titulinis » Naujienos » LRK „Žalgiris“ po baudinių serijos išplėšė pergalę prieš svečius iš Sankt Peterburgo

2014-11-23
Aštuntą pergalę iš eilės Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) šventė „HC Žalgirio“ klubas, kuris sekmadienį Elektrėnuose po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Sankt Peterburgo „SKA-Variagi“ (Rusija) ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 4-ąją rungtynių minutę – po svečių pražangos kiekybinę persvarą išnaudojo žalgirietis Glebas Chvolesas (3:13 min.). Likusioje pirmojo kėlinio dalyje aktyviau žaidė šeimininkai, bet daugiau įvarčių nepelnė.

Antrajame kėlinyje „SKA-Variagi“ atliko net 14 smūgių į varžovų vartus („HC Žalgiris“ – 4) ir 4 min. žaidė daugumoje, tačiau atstatyti pusiausvyros nepajėgė. Deja, trečioje rungtynių dalyje rezultatą išlygino Pavelas Novožilovas (44:55) ir išplėšė pratęsimą.

Per papildomas 5 rungtynių minutes buvo atlikti vos 3 smūgiai į varžovų vartus, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje. Po dviejų netikslių smūgių pasižymėti sugebėjo žalgirietis Vladislavas Nikulinas. Netrukus Vadimas Miščiukas atrėmė dar du „SKA-Variagi“ žaidėjų smūgius ir privertė svečius patirti nesėkmę.

Šioms rungtynėms buvo registruoti keturi Lietuvos ledo ritulininkai: Ilja Četvertakas, Danielius Nomanovas, Ugnius Čižas ir Edvinas Boroška, bet jiems pasižymėti nepavyko.

Pirmadienį Elektrėnuose šios dvi komandos susitiks dar kartą.

„HC Žalgiris“ (64 tšk.) liko 4-oje Vakarų konferencijos vietoje, o „SKA-Variagi“ (47 tšk.) rikiuojasi 7-oje pozicijoje tarp 17 klubų.