Titulinis » Naujienos » LRML B grupės lyderiai ,,Energija-2'' nugalėjo „Vilkus"

LRML B grupės lyderiai ,,Energija-2'' nugalėjo „Vilkus"

2017-01-06
2016 m. gruodžio 22 d. Elektrėnų ledo rūmuose Elektrėnų ,,Energija-2'' žaidė su naujais raudonos spalvos marškinėliais prieš „Vilniaus Vilkus", kurie užima turnyrinėje lentelėje trečią vietą.

Elektrėnų ,,Energijos-2'' komandoje vartus gynė Justinas Lukšys, „Vilniaus Vilkų" komandoje rungtynes pradėjo Eduardas Stankevičius.

Varžybų pirmą įvartį (04:35) pelnė Elektrėnų ,,Energijоs-2'' komandos žaidėjas Mantas Adomėnas, perdavimą atliko Dmitrij Grikien. Neužilgo  „Vilniaus Vilkų" komandos žaidėjas Nikolaj Nogtevr (08:39) rezultatą išlygino.
Vienas iš rezultatyviausių Elektrėnų ,,Energijоs-2'' žaidėjų Dmitrij Grikien (09:46) įmušė antrąjį įvartį, о pirmo kėlinio pabaigoje  (18:44) atliko perdavimą (įvartį pelnė Andrius Karpičius).

Antrajame kėlinyje po Luko Butkaus perdavimo vėl pasižymėjo (23:33) Andrius Karpičius, o po Andriaus Karpičio, Manto Adomėno perdavimų – Dmitrij Grikien (31:17). Vilkų komandoje pasižymėjo Jakušev Andrej (30:58).

Trečiame kėlinyje Vilkų komanda tik daugumoje įmušė trečią įvartį. Po Nikolajaus Nogtevo ir Vytauto Staugaičio perdavimų įvartį pelnė (47:25) Pavel Nogtev. Likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos (57:45) Elektrėnų ,,Energijоs-2'' komandoje pasižymėjo Renaldas Urbonavičius (po Nelijaus Zaleckio perdavimo).

Rezultatu 6:3 (3:1, 2:1, 1:1) aikštės šeimininkai nugalėjo svečius iš Vilniaus.

Geriausiais žaidėjais šiose rungtynėse pripažinti Nelijus Zaleckis ir Pavel Nogtev.