Titulinis » naujienos » LRML čempionate Kauno „Velniai“ nugalėjo HC „Laukinius“ 7:2

LRML čempionate Kauno „Velniai“ nugalėjo HC „Laukinius“ 7:2

2017-10-22
Spalio 18-ąją dieną Kauno „Akropolio“ ledo aikštelėje įvyko ledo ritulio mėgėjų lygos rungtynės. Jėgas tarpusavyje išbandė dvi kauniečių ekipos – Kauno „Laukiniai“ ir Kauno „Velniai“. Lygoje debiutuojantys „Laukiniai“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti labiau patyrusiems varžovams ir nusileido rezultatu 2:7 (1:2, 0:2, 1:3).

Pirmasis rungtynių įvartis  jau 2-ąją žaidimo minutę krito į „Velnių“ komandos vartus. Po tikslaus Tomo Laurusevičiaus perdavimo, pabėgęs nuo varžovų gynėjų, pasižymėjo „Laukinių“ puolėjas Vincentas Putrius (1:0). 8-ją pirmojo kėlinio minutę išlyginamąjį įvartį pelnė „Velnių“ puolimo lyderis Benas Jakšys (1:1). Aktyvesnis „Velnių“ žaidimas puolime davė vaisių. Po tikslaus Roberto Lukoševičiaus metimo ritulys antrą kartą atsidūrė „Laukinių“ vartuose (1:2).

Antrajame kėlinyje „Velniai“ nemažino apsukų. Po Tado Čepkausko ir Artūro Pranskevičiaus įvarčių rezultatas tapo 1:4.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Velniai“ žaisdami kiekybinėje mažumoje dar labiau padidino savo pranašumą: tikslą pasiekė Beno Jakšio metimas (1:5). 16-tą trečio kėlinio minutę Simas Bakus tiksliu smūgiu dar kartą nuginklavo „Laukinių“ vartininką (1:6). Rungtynėms artėjant prie pabaigos, po aplaidaus atsipalaidavusių „Velnių“ gynėjų žaidimo prie savo vartų rezultatą šiek tiek sušvelnino „Laukinių“ puolėjas Olegas Krugliakovas (2:6).  Paskutinį rungtynių įvartį į „Laukinių“ vartus 59-tą žaidimo minutę pelnė Karolis Janušauskas (2:7).

Nugalėtojų komandos naudingiausio žaidėjo prizą gavo Tadas Čepkauskas. „Laukinių“ gretose  naudingiausiu pripažintas Olegas Krugliakovas.