Titulinis » Naujienos » LRML čempionate – pirmoji Naujosios Vilnios „Orakulo“ nesėkmė (fotogalerija)

LRML čempionate – pirmoji Naujosios Vilnios „Orakulo“ nesėkmė (fotogalerija)

2018-12-20
Gruodžio 19-ąją Vilniuje sužaistos paskutinės šiais metais LRML čempionato rungtynės. Reginys buvo vertas dėmesio – pečius surėmė dvi pajėgiausios, turnyrinėje lentelėje aukščiausias vietas užimančios komandos – Naujosios Vilnios „Orakulas“ ir Kauno „Bizonai-Bokštelis“. Pergalės vertesni buvo kauniečiai, varžovus nugalėję rezultatu 1:4 (0:0, 0:3, 1:1).

Nors ritulys didesnę laiko dalį priklausė vilniečiams, pirmasis kėlinys nė vienos komandos pranašumo neįrodė.

Įpusėjus rungtynėms Kauno komanda ėmėsi iniciatyvos: per antrąjį kėlinį pelnyti net trys individualūs įvarčiai. 26-osios minutės įvartis, pelnytas kauniečiams žaidžiant daugumoje, priklauso Sergejui Kiršiui (0:1). Po poros minučių ritulį į „Orakulo“ vartus pasiuntė Tomas Budrauskas (0:2). Trečiuoju įvarčiu „Bizonų-Bokštelio“ sąskaitą papildė Artūras Gavrilovas (0:3).

Iki šiol visas vilniečių atakas atrėmęs Kauno komandos vartininkas Tomas Urbonas trečiojo kėlinio pradžioje neatrėmė Artiomo Sidorovo taiklaus metimo (1:3). Perdavimą atliko Vytautas Šalenga. Tačiau tai buvo pirmasis ir paskutinis „Orakulo“ pelnytas įvartis. Tuo tarpu 51-ąją minutę „Bizonų-Bokštelio“ žaidėjas Michailas Starkov, po Mariaus Kubiliaus perdavimo, savo komandai pelnė dar vieną įvartį (1:4). Turėdama 15 taškų Kauno komanda užkopė į aukščiausią turnyrinės lentelės poziciją.