Titulinis » Naujienos » LRML čempionato apžvalga

LRML čempionato apžvalga

2016-03-29
 Kovo 13 dieną LRML grupės lyderiai Vilniaus „ORKL" komanda svečiavosi Elektrėnuose, kur susitiko su trečioje grupės vietoje esančiais „Sporto Centro" ledo ritulininkais. Pirmasis kėlinys žadėjo intrigą, bei pasižymėjo abiejų komandų pražangomis, tačiau įmušti nepavyko nė vienai. Ką komandos kalbėjosi rūbinėje lieka paslaptimi, tačiau išėję ant ledo antrąjame kėlinyje vilniečiai ėmėsi konkrečių darbų. Nors tuo metu žaidė mažumoje, visgi Darius Tovianskij išnaudoja galimybę ir Vilniaus komanda išsiveržia į priekį. Antras įvartis į šeimininkų vartus krito netrukus, praėjus vos kelioms minutėms, nuo baudų suolelio grįžus Artūrui Adomavičiui. Pats prasižengėlis ir pasiunčia ritulį į elektrėniečių vartus. Dar po poros minučių Artiomas Sidorovas patrigubina „ORKL" persvarą. Po tokio rungtynių „lūžio" aikštės šeimininkai nebepakilo, trečiame kėlinyje prasileidę dar tris įvarčius, kuriuos pelnė Nikolajus Sidorovas, Giedrius Lekandra ir Kazimieras Vasilevskis, jie sausai 0:6 pralaimėjo susitikimą.

Kovo 18 dieną A grupės rungtynes žaidė įnirtingai dėl antrosios grupės vietos besigrumiantys Kauno „Velniai" ir Trakų „Galvė". Namuose žaidę „Velniai" pakiliai pradėjo varžybas ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0, įvarčius pelnė Grantas Milašauskas ir Dainius Tumėnas. Dabar galima tik spėlioti, tačiau panašu, kad greita sėkmė užliūliavo aikštės šeimininkus, nes antrasis kėlinys jiems virto pragaru. Iš pradžių išnaudoję dvi „daugumas" svečiai iš Trakų išlygino rezultatą, tai padarė broliai Raimondas ir Tomašas Vaškevičiai, vėliau tie patys broliai dar po kartą nuginklavo kauniečių vartininką ir jau dviguba persvara turėdami trakiškiai išėjo į pertrauką.Trečiajame kėlinyje buvo įmuštas tik vienas įvartis, tas pats Raimundas Vaškevič pasiuntė ritulį į kauniečių vartų tinklą užtvirtindamas „Galvės" pergalę rezultatu 5:2

Kovo 23 dieną dvi sostinės komandos- „Lokiai" ir „Feniksas" stojo vieni prieš kitus principinėje dvikovoje. Pirmojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais išnaudojusios analogiškas „daugumas". „Lokiams" įvartį pelnė Algis Žilinskas, „Feniksui"- Rimgaudas Uždavinys. Dar vieną įvartį „Lokiams" pridėjo Sergejus Rybakovas, vėl bausdamas priešininkus už pražangą. Septintą antro kėlinio minutę susikibo „Fenikso" vartininkas Boleslovas Konopackis ir „Lokių" komandos strategas Olegas Tarasovas. Varžybų teisėjai juos abu išvarė nuo ledo iki rungtynių pabaigos. „Feniksas", šiose rungtynėse registravęs tik vieną vartininką atsiduria nepavydėtinoje situacijoje, vietoje nubausto Boleslavo Konopackij į vartus stoja aikštės žaidėjas Paulius Čegis. Antrąjame kėlinyje „Lokiai" dar dukart pasižymi ir išsiveržia į priekį 4:1, įvarčius pelnė Sergejus Rybakovas ir Sergejus Krajtor. Sergejų Rybakovą pelnytai galima laikyti „daugumos" išnaudojimo meistru, nes trečiajame kėlinyje jis įmušė trečiajį savo įvartį rungtynėse, vėl komandai turint vieno žaidėjo persvarą. „Feniksietis" Vytis Rožukas sušvelnino rezultatą, tačiau tą pačią minutę „Lokių" žaidėjas Virgilijus Noreika vėl atstato keturių įvarčių persvarą „Lokiams". Visdėlto paskutinį rungtynių akcentą deda „Feniksas", Almantas Rastenis įmuša savo trečiajį įvartį sezone, tačiau susitikimo baigčiai tai jokios įtakos nebedaro- „Lokiai" laimi rezultatu 6:3.

Kovo 25 dieną Kauno ledo arenoje vietos „Velniai" atsilygino grupės lyderiams „Hockey Punks" komandai už pralaimėjimą pirmame rate 2:8. Blankiai žaidę vilniečiai namo išsivežė vienu gautu įvarčiu daugiau nei buvo jų „padovanoję" pirmame susitikime. Kauno komandos žaidėjas Algirdas Domarkas net penkis kartus nuginklavo vilniečių vartininką, dar po įvartį pridėjo Tadas Čepkauskas, Kasparas Plungė, Dainius Tumėnas ir Donatas Fankinas. Vilniečių gretose pasižymėjo Andrius Glušakovas bei Imanol Carcamo Rodriguez. Nieko priešpastatyti kovingai nusiteikusiems aikštės šeimininkams nesugebėję vilniečiai pralaimėjo rezultatu 2:9.