Titulinis » Naujienos » LRML čempionato nugalėtojai – Kauno „Bizonai-Bokštelis“, antroji vieta atiteko Trakų „Galvei“ (fotogalerija)

2019-05-04
 Gegužės 4-ąją dieną 2018-2019 m. LRML čempionato finale laimėta čempionų taurė vėl iškeliavo į Kauną. Kauno „Bizonų-Bokštelio“ komandos varžovais tapo Trakų „Galvė“. Iki šiol dėl prizinių vietų nekovojusi „Galvė“ nusileido kauniečiams rezultatu 4:2 (2:1, 0:1, 1:1) ir tenkinosi antrąja vieta. Kauno komanda savo vartus patikėjo Tomui Urbonui, trakiškiai – Eduardui Stankevičiui.

Rungtynes abiejų komandų žaidėjai pradėjo neskubėdami, tyrinėdami vieni kitų žaidimą ir taktiką. Pirmieji dėl neatsargumo nagus nusvilo „Bizonų-Bokštelio“ komanda. 5-ąją minutę į kauniečių vartus įskriejo Artūro Vyšniausko smogtas ritulys (0:1). Perdavimus atliko Tomas Vaškevič ir Marekas Mogilnickij. Tačiau šis įvartis Kauno komandos ilgam iš vėžių neišmušė. Iki kėlinio pabaigos kryptingai ir disciplinuotai žaisdami kauniečiai pasivijo trakiškius ir persvėrė rezultatą: po Lino Paražinsko perdavimo 14-ąją minutę „Bizonams-Bokšteliui“ išlyginamąjį įvartį pelnė Darius Garlinskas (1:1), o 16-ąją minutę, gavęs perdavimą iš Šarūno Citavičiaus, Linas Paražinskas išvedė kauniečius į priekį (2:1).

Minimalų pranašumą turinti Kauno komanda sustoti neketino. 23-iąją minutę individualų įvartį įmušė kaunietis Tautvydas Urbonas (3:1). Pro pirštus sprūstanti žaidimo kontrolė privertė Trakų „Galvę“ susikaupti ir atidžiau skaityti priešininkų derinius. Nors abi komandos turėjo trumpų progų sužaisti trys prieš penkis, tačiau nė vienai iš jų įvarčių pelnyti per likusį atrojo kėlinio laiką nepavyko.

Trakiškiams „bizonus“ pavyko pristabdyti ištisas 15 minučių. Tačiau paskutiniojo kėlinio metu antrasis Tautvydo Urbono pelnytas įvartis užtikrino „Bizonams-Bokšteliui“ dar saugesnę persvarą (4:1). Perdavimą jam atliko Aleksandras Filinas. Senkant susitikimo minutėms žaidimas tapo greitesnis ir grubesnis, tačiau žymių pokyčių tai neatnešė. Po Raimondo Vaškevič perdavimo 59-ąją finalinių rungtynių minutę ritulį į Kauno komandos vartus pasiuntė ir paskutinįjį čempionato įvartį pelnė Tomas Vaškevič (4:2). Visgi nei pastangų, nei laiko nugalėti meistriškai žaidusių kauniečių Trakų ledo ritulininkams neužteko.