Titulinis » Naujienos » LRML ketvirtfinalis: „Bizonai-Bokštelis“ tik trečiame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Taurą“ (fotogalerija)

2019-04-18
Tito Pacausko nuotr.
 Trečiadienį Elektrėnų ledo arenoje vykusiose Lietuvos mėgėjų lygos ketvirtfinalio rungtynėse antrą vietą reguliariame sezone užėmę Kauno „Bizonai-Bokštelis“ (30 tšk.) ledo ritulininkai po įtemptų dviejų kėlinių įjungė aukštesnę pavarą trečiame bei 8:2 (1:1, 1:1, 6:0) nugalėjo aštuntoje pozicijoje likusią Vilniaus „Tauras“ (3 tšk.) ekipą.

Vos vieną pergalę per visą sezoną iškovojęs „Tauras“ gerokai nustebino varžovus, kai vienuoliktą susitikimo minutę po Manto Milašausko (10:34, rez. perd. Vytautas Plečkatis ir Artūras Jermakovas) įvarčio išsiveržė į priekį 1:0.

Visgi dar pirmame kėlinyje „Bizonui-Bokšteliui“ pavyko rezultatą išlyginti, kai įvartį pelnė Justas Misikonis (17:30, rez. perd. Darius Garlinskas) – 1:1.

Antrame kėlinyje po Mariaus Kubiliaus (33:51) pirmojo sezono įvarčio „Bizonai-Bokštelis“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (2:1), tačiau vos po trijų minučių A.Jermakovas (37:08) rezultatą išlygino (2:2), o „Tauras“ prieš lemiamą kėlinį vis dar išlaikė intrigą.

Trečiame kėlinyje Kauno ekipa įjungė kur kas aukštesnę pavarą ir per pirmąsias 10 minučių pelnė keturis įvarčius, o rungtynėms artėjant į pabaigą pridėjo dar du: pasižymėjo Darius Garlinskas (41:32, rez. perd. Justas Misikonis), Šarūnas Citavičius (44:46, rez. perd. J.Misikonis ir 49:51), Sergejus Kiršys (47:23) ir J.Misikonis (52:43, rez. perd. Š.Citavičius ir 57:43, rez. perd. D.Garlinskas).

„Tauro“ komandos vartus gynė Audrius Kuzmickas, o „Bizonai-Bokštelis“ – Tomas Urbonas.

Į geriausių komandų ketvertą taip pat pateko pirmą vietą reguliariame sezone užėmusi Vilniaus „Orakulo“ (30 tšk.) ekipa, „Trakų Galvė“ (22 tšk.) ketvirtfinalyje 16:1 nugalėjusi Vilniaus „Lokius“  (14 tšk.) bei Vilniaus „Ober-Haus“ (24 tšk.) 16:2 įveikusi Vilniaus „Feniksą“ (12 tšk.).