Titulinis » Naujienos » LRML: Paskutinę minutę rezultatą išlyginusi „Trakų Galvė“ po baudinių serijos turėjo pripažinti „Lokių“ pranašumą (fotogalerija)

2018-12-13
Tito Pacausko nuotr.
 Trečiadienį Elektrėnų ledo arenoje savo paskutiniąsias šio Lietuvos ledo ritulio mėgėjų čempionato reguliariojo sezono namų rungtynes sužaidė „Trakų Galvė“ (7 tšk.), kuri įvarčiu paskutinę susitikimo minutę išplėšė pratęsimą, tačiau po baudinių serijos 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti Vilniaus „Lokių“ (8 tšk.) pranašumą.

Šiose rungtynėse komandos labiau pasižymėjo baudos minutėmis, o ne įvarčiais. Nors visą pirmą kėlinį nei „Trakų Galvė“, nei „Lokiai“ neišnaudojo kiekybinės persvaros, tačiau antrojo kėlinio pradžioje „Lokių“ ledo ritulininkas Virginijus Janušauskas (24:58, rez. perd. Sergejus Rybakovas) išnaudojo vieno žaidėjo pranašumą bei išvedė svečius į priekį - 1:0.

Vien trečiame kėlinyje „Trakų Galvė“ surinko 8 baudos minutes, tuo tarpu „Lokiai“ - 12. Beveik visą kėlinį šeimininkai spaudė varžovus, tačiau niekaip nesugebėjo įmušti pirmojo įvarčio. Puikų šansą tai padaryti turėjo Tomas Vaškevičius, tačiau jo muštą baudos smūgį atrėmė vartininkas Kristupas Pranckietis.

Likus žaisti 47 sekundes „Trakų Galvė“ vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, o likus vos 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos rezultatą išlyginti sugebėjo Giedrius Lekandra (59:40, rez. perd. T.Vaškevičius ir Martynas Siemaška).

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui komandos mušė baudos smūgius, tačiau pirmieji penki abiejų komandų bandymai buvo nesėkmingi. Galiausiai „Lokiams“ pergalę padovanojo pirmojo įvarčio autorius V.Janušauskas, kuris nuginklavo vartininką Boleslavą Konopackij.

„Trakų Galvės“ ekipos vartus visas rungtynes gynė B.Konopackij, tuo tarpu „Lokių“ - K.Pranckietis.

„Trakų Galvė“ per šiek tiek daugiau nei mėnesį sužaidė šešerias rungtynes Elektrėnų ledo rūmuose ir iškovojo vieną pergalę. Po rungtynių Trakų komandos vadovas Marek Mogilnickij pasidžiaugė suteiktomis sąlygomis Elektrėnuose ir išreiškė viltį, kad komanda čia dar sugrįš ateinančiuose sezonuose.

„Tai praktiškai buvo pirma mūsų rungtynių serija Elektrėnų ledo arenoje, tačiau tikiuosi, kad tai nepaskutinė ir susitiksime čia dar kitais ir dar kitais metais“, - sakė M.Mogilnickij. „Čia mus priėmė, suteikė geras sąlygas, o lyginant su Vilniaus arena - čia žaisti daug maloniau. Elektrėnai kažkada buvo Trakų rajone, todėl arčiau namų žaisti dar maloniau. Gaila, kad nepavyko laimėti paskutinių rungtynių. Pusantro kėlinio mums sekėsi gana sunkiai, vakar dar turėjome rungtynes, todėl reikėjo laiko įsivažiuoti, o vėliau jau juos paspaudėme“.

Kitas rungtynes „Trakų Galvė“ žais jau Vilniuje, kai kitų metų vasario 6-ą dieną susikaus su Vilniaus „Feniksu“, tuo tarpu „Lokiai“ taip pat kitų metų sausio 9-ą dieną Vilniaus „Pramogų“ arenos mažojoje aikštėje susikaus su Vilniaus „Orakulu“.

„Trakų Galvė“ per 7 rungtynes yra iškovojusi 7 taškus ir tarp septynių komandų žengia šeštoje vietoje, tuo tarpu „Lokiai“ per 6 susitikimus surinko 8 taškus ir užima penktą vietą. Čempionate pirmauja nei vieno pralaimėjimo per keturias rungtynes nepatyrusi Vilniaus „Orakulo“ (12 tšk.) komanda.