Titulinis » Naujienos » LRML savaitė: besitęsianti „Fenikso“ pralaimėjimų serija ir eilinė „Orakulo“pergalė (fotogalerija)

2019-02-16
 Vasario 13-osios vakarą ant ledo susitiko dvi Vilniaus komandos – „Feniksas“ ir „Lokiai“. Kurį laiką į nugarą „Lokiams“ kvėpavęs „Feniksas“ baigiantis rungtynėms išsikvėpė ir varžovams nusileido rezultatu 2:4 (1:1, 0:1, 1:2).

Pirmąjį susitikimo įvartį 4-ąją minutę įmušė „Lokių“ žaidėjas Virginijus Janušauskas (0:1). Paspaudę priešininkus „Fenikso“ ledo ritulininkai rezultatą išlygino: 15-ąją minutę „Lokių“ vartus pasiekė Martyno Šniokos smogtas ritulys (1:1).

Antrajame kėlinyje „Fenikso“ desperacija išsiveržti į priekį pasireiškė gausiomis baudų minutėmis. „Lokiai“ priešininkų nervingumą išnaudojo: 29-ąją minutę Virginijus Janušauskas pelnė antrąjį savo įvartį (1:2).

„Fenikso“ žaidėjas Martynas Šnioka Virginijaus Janušausko iššūkį priėmė ir trečiojo kėlinio pradžioje vėl išlygino rezultatą (2:2). Kylant įtampai pasipylė abiejų komandų žaidėjų klaidos, tačiau šaltesnius nervus turėjo „Lokiai“. Išlaikę susikaupimą „Lokių“ ledo ritulininkai savo sąskaitą papildė dar vienu įvarčiu: 53-iąją rungtynių minutę taikliai smūgiavo Rokas Šeputis (2:3). Po trijų minučių „lokys“ Viačeslavas Ten atotrūkį padidino (2:4). Visos „Fenikso“ pastangos pasivyti varžovus buvo bevaisės ir komandai teko susitaikyti su dar vienu pralaimėjimu.

Vasario 14-osios dienos rungtynės baigėsi panašiu rezultatu.

Intrigos dvikovoje tarp LRML čempionato lyderių ir autsaiderių tikėtis sunku, visgi vasario 14-osios susitikime Vilniaus „Tauro“ gynyba ir vartininkas Kristupas Pranckietis neleido Naujosios Vilnios „Orakului“ nevaldomai šėlti jų aikštės pusėje. Ledą „Orakulas“ paliko su eiline pergale, „Tauras“ – tik su garbės įvarčiu. Rungtynių rezultatas – 1:4 (0:1, 1:1, 0:2).

Naujosios Vilnios „Orakulas“ į priekį išsiveržė 11-ąją susitikimo minutę: taiklų metimą atliko Vitalijus Daukševič (0:1).

Po „Tauro“ žaidėjo Artūro Jermakovo tikslaus smūgio antrojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus (1:1). Tačiau „Tauras“ tuo pasimėgavo tik porą minučių. 38-ąją minutę Vlado Seniut įvartis vėl išvedė „Orakulą“ į priekį (1:2).

Trečiajame kėlinyje „Tauro“ ledo ritulininkai nerado priešnuodžių prieš Nikolajų Sidorovą: 44-ąją minutę jis pelnė trečiąjį „Orakulo“ įvartį (1:3), o 51-ąją – ir ketvirtąjį (1:4).